Rrjeti i Nxënësve

Rrjeti i Nxënësve të bashkuar

Emri dhe Mbiemri
Shkolla
Klasa
Hera Dokaj
Sali Gjuka
VIII
Esma Lleshi
Qatar College
11
Esma Lleshi
Qatar College
11
Katerina Kurti
Qatar College
Klasa XII
Merjem Xhafa
Qatar College
11
Emira Bulku
Qatar College
11
Elida Rranci
M.K Ataturk
10b
Andreas Dushi
Fakulteti Histori - Filologji, Dega Letërsi shqipe dhe Antropologji Kulturore, Master Shkencor
Student, Master Shkencor, viti II
Etna Doçi
Gjimnazi ' Arben Broci '
13
Veziko Tata
Zhani Ciko
XI
Veziko Tata
Zhani Ciko
XI
Ferasete Zacaj
Zhani Ciko
Xl-C
Mikel Vangjeli
Sinan Tafaj
12
Alesia Koti
"Sinan Tafaj"
XII
Fabest Sharra
Sinan Tafaj
XII
Kamila Parllaku
Sinan Tafaj
11
Nelsen Musaraj
Zhani Ciko
XII
Igli Troka
Zhani Ciko
XII
Rea Luniku
"Sinan Tafaj"
XII
Gera Ahmetaj
Zhani Ciko
XI
Teuta Sakaj
Zhani Ciko,Patos
11
Aida Vidhishta
Zhani Ciko - Patos
XI
Aida Vidhishta
Zhani Ciko - Patos
XI
Entela Hoxha
Zhani Ciko" Patos
X1c
jonela myrtaj
zhani ciko
11 a
Amelia Zanaj
Zhani Ciko
11
Eriselda Ahmetaj
"Zhani Ciko"
XI
Merita Jata
Sinan Tafaj
12-1
Kristina Qama
Sinan Tafaj
12-1
Alba Emini
Sinan Tafaj
12
Uarda Marku
Sinan Tafaj
12
Denisa Mehmeti
Sinan Tafaj
12-1
Alba Emini
Sinan Tafaj
12
Orinda Shehu
Sinan Tafaj
XII-1
Sara Xhezari
Sinan Tafaj
12
Daniela Sula
Sinan Tafaj
12
Daniela Vata
Sinan Tafaj
12-1
Manuela Manuka
Sinan Tafaj
12-1
Kristina Hysa
Sinan Tafaj
12-1
Ines Kukalaj
Gjimnazi “Sinan Tafaj”
12
Dajana Beqiraj
Sinan Tafaj
12
Endrian Braha
Sinan Tafaj
12-1
Miranda Gjonaj
"Sinan Tafaj"
XII
Kejdi Çuni
Sinan Tafaj
Xll-1
Klevisa Vukzaj
Sinan Tafaj
XII
Emelda Drini
Sinan Tafaj
12
Era Olldashi
Sinan Tafaj
12
Majla Husha
Sinan Tafaj
12
Anisa Guri
Sinan Tafaj
12-1
era
sinan tafaj
XII-1
Buhari Maliqaj
Sinan Tafaj
12-1
Tilda
Alush Bardhi
XII
Melisa Rroshi
Abdulla Keta
10
Melisa Rroshi
Abdulla Keta
10
Sakistjo Meraj
Mehmet Akif Djem
10
Erinda Begaj
Goja e Arte
Klasa 4
Erla Begaj
Goja e Arte
Klasa 4
Sara Bode
Stavri Themeli
VII
Elisa Gurabardhi
9-vjercare Mlize
8
Elisa Gurabardhi
9-vjercare Mlize
8
Melisa likrama
Shkolla Fadil Gurmani
7A
Adelajda sollaku
9 vjecare Mlize
6
Esperanca Sollaku
9 vjecare Mlize
8
Eni Marsela
Gjimnazi " Shaban Collaku " Klos
XI
Sidorela Ndregjoni
Qemal Stafa
X-8
Sidorela Ndregjoni
Qemal Stafa
X-8
Endi Spiri
Hermann Gmeiner
10B
Angjelika Prenda
Themistokli Gërmenji
12
Sakistjo Meraj
Mehmet Akif Djem
10
Frenkli vlocishti
Themistokli Germenji
X f
Korina Kalemaj
Janaq Kilica
X
Maria ylli
Themistokli Germenji
10B
Serxhio Hasanlli
Themistokili Germenji
10B
Seni Cene
Themistokli Germenji
X(10)
Zana Pajaj
Janaq Kilica
12
Sindi Gjoni
Themistokli Germenji
XII
Gabriela Callo
Themistokli Germenji
10
Gabriela Callo
Themistoklij Germenji
10
Dajma
Themistokli Germenji
XIF
Dajma
Themistokli Germenji
XIF
Megi Prifti
Janaq Kilica
X
Rabie Hida
Janaq kilica Fier
10
Bjorna Grëmi
Janaq Kilica
X (10)
Danjela Feçanji
Gjimnazi “Themistokli Germenji”
Edukim karriere Tik Ekonomi Edukim Fizik Italisht
Evelina Gace
Gjimnazi Themistokli Germenji
11
Ilia Joga
Gjimnazi Themistokli Germenji, Korce
XIF
Alesia Bilali
Themistokli Germenji
10
Grisela Lumani
Gjimnazi "Themistokli Germenj"
Klasa 11
Sotir Manci
Themistokli Germenji
X
Florian Xheka
Themistokli Germenji
11F
Flori
Themistokli Germenji
11F
Bora Tollkuci
Themistokli Germenji
11
Lulezim Myftarlli
Themistokli Germenji
XIF
Eva Sadiku
Gjimnazi"Themistokli Germenji"
11
Erisa Nurçe
Themistokli Gërmenji
XI
Klevis dhimitri
Themistokli Germenji
10
Jurind Mucaj
Janaq Kilica
XI
Rosida Koci
Janaq Kilica
Xl-4
Eliana Yeiraj
Janaq Kilica
XII
Klara Guda
Qemal Stafa
XII-2
Xhoela
Fier
10
Aela beqiraj
Janaq kilica
10²
Ermal Zeqo
Hermann Gmeiner
12
Ersida Ceci
Qemal Stafa
XII-1
Elvis hoxhallari
Gjergj canco
12
Krestina Demnushaj
Havzi Nela
11B
Metjus Hoxha
Hermann Gmeiner
12
Erlind kaptelli
Gjergj Canco
10⁸
Fiori kateshi
Shkolla e mesme per TIK Hermann Gmeiner
10b
Fiori kateshi
Shkolla e mesme per TIK Hermann Gmeiner
10b
Arbjon Marasheviq
Shkolla "Teknike,Elektrike" Gjergj Canco
Klasa: 10-7
Glauk Mete
Shkolla Profesionale per TIK "Hermann Gmeiner"
10 B
Bulisa Harizi
Qemal Stafa
XII
Ilma Bathorja
Shkolla profesionale per TIK "Hermann Gmeiner"
10
Desara Kyçyku
Gjimnazi "Qemal Stafa"
12
Emiljano Steaj
Gjergj Canco
10-6
Arlinda Tafa
Qemal Stafa
XII-
Azem Haliti
Beqir Çela
13
Desar Dyrmishi
Beqir Cela
Klasa 13
Denis Sadja
Shkolla e mesme Profesionale Beqir Çela
Klasa e 13
Emanuel Sorra
Shkolla e Mesme Profesionale "Beqir Çela"
4TIK WEB
Aurel shuti
Beqir Çela
4web
albin musabelliu
Beqir Cela
13
Arsen Haliti
Beqir Çela
13
Arsen Haliti
Beqir Çela
1
fabio hoxha
beqir cela
4tikweb
Irdi Ukperaj
Gjimnazi "Qemal Stafa"
12-1
Marin Akzoti
Gjergj Canco
10
Xhonatan Serjani
Shkolla e mesme profesionale "Herman Gmeiner"
10
Stiven Mema
Hermann Gmeiner
10
Ejona Vendresha
Hermann Gmeiner
12
Kejsi Farruku
Beqir Cela
4 A4
Kler Indrizllari
Shkolla e mesme per TIK “ Hermann Gmeiner”
10B
Amelia Dino
Hermann Gmeiner
12
Ali Giçi
"Gjergj Canco"
10⁶
Aleks syla
Gjimnazi teknik “Gjergj Canco”
10/6
Ensi Muça
Gjergj Canco
10VI
Enes Stojku
Gjergj Canco
10
Erinalda Loshi
Gjergj Canco
10
Ariel Kaçani
Herman Gmeiner
10C
Denajder Bardhi
Shkolla per TIK"Hermann Gmeiner"
10
Fabio Harizi
Gjergj Canco
10
Diamant Mema
Gjergj Canco
10
Aleks syla
Gjergj Canco
10/6
Nikola Koleta
Gjergj Canco
10.6
Aurel cenaj
Gjergj canco
11-5
Azis Arapi
Shkolla elektrike "Gjergj Canco"
Klasa 10.6
Fabio Harizi
Gjergj Canco
10.6
Marvin Nurishmi
Gjergj Canco
10.6
Floges Orhanas
Gjergj Canco
10.6
Ania Bregu
Gjergji Canco
10.6
Aleksandros Hodo
Gjergj Canco
10/6
Erli Joanidhi
Gjergj Canco
10
Bimi Kalaja
Shkolla Teknike Elektrike "Gjergj Canco"
X6
Dejvid Papa
Gjergj Canco
10
Elvis Baci
Gjergj Canco
10
Bjorn Gjonaj
Gjergj Canco
10
Kostin Floqi
Gjergj Canco
10-6
Alex Bajraktari
Gjergj Canco
10
Megi Sina
Gjergj Canco
10-6
Arban Hakani
Shkolla Teknike Elektrike Gjergj Canco
10.6
Arban Hakani
Shkolla Teknike Elektrike Gjergj Canco
10.6
Ledio Elezi
Gjergj Canco
10 6
Luis Bala
Gjergj Canco
10.6
Redi Brahja
Gjergj Canco
10-6
Endri Hoxha
Gjergj Canco
10
Bekim malaj
Gjergj canco
10.6
Rikejda Qordja
Gjergj Canco
10.6
Diansa Jonuzi
Gjergj Canco
10
Edison Muhametaj
Gjergj Canco
11.5
Bekim malaj
Gjergj canco
10.6
Luis Bala
Gjergj Canco
10.6
Mariglen Kazia
Gjergj Canco
10.6
Kledion Prenga
Gjergj Canco
13-5
Qani zotaj
Gjergj Canco
13-5
Rikard Mihasi
Gjergj Canco
11 9
Gledia Toshi
Qybra Sokoli
9
Jetmir Demaj
Shkolla Teknike “Gjergj Canco
10/1
Jetmir Demaj
Shkoll Teknike”Gjergj Canco”
10/1
Jetmir Demaj
SHKOLLA TEKNIKE “GJERGJ CANCO”
10/1
Orgito Kishta
Gjergj Canco
11’1
stejsi budo
hermann gmeiner
10c
mateo grifsha
Hermann Gmeiner
12-B
Rei Jaho
Gjergj Canco
13/4
Amela Jarani
Ismail Qemali
11
Klaudia Meha
Hermann Gmeiner
XII-A
Xhoni Duka
Hermann Gmeiner
12 C
Eniano Kadri
Herman Gmeiner
12- A
Edison Peshtanaku
Gjergj Canco
11/9
Klejvin Fejzullau
Gjergj Canco
11
Mirjan Mulaj
Gjergj Canco
12/7
Stiv Haka
Hermann Gmeiner
10A
Taulant Lleshi
Gjergj Canco
12-1
Jola Zgjani
Hermann Gmeiner
10a
Anja Fili
Hermann Gmeiner
10a
Daniel Zaimi
Herman Gmainer
10
Delin Spahiu
Hermann Gmeiner
10
Flavia Hysenlli
Hermann Gmeiner
10A
Alvi Palloshu
Hermann Gmeiner
10
Kleibër Hakballa
Herman Gmeiner
10
Dejvis Xhafaj
Herman Gmeiner
10A
Asia Dedja
Hermann Gmeiner
10
Albi Fetahu
Hermann Gmeiner
12
Silva Refugjati
Hermann Gmeiner
10
Alvi Xhaja
Hermann Gmeiner
klasa e 10
Endri Kureta
Hermann Gmeiner
10 A
Flavia Hysenlli
Hermann Gmeiner
10A
Flavia Hysenlli
Hermann Gmeiner
10A
Flavia Hysenlli
Hermann Gmeiner
10A
Krisli Hyshmeri
Hermann Gmeiner
10 A
Arlis Demirxhiu
Hermann Gmeiner
10A
Sibora Merepeza
Hermann Gmeiner
10A
Paolo Mehmeti
Hermann Gmeiner
10
Xhoel Myrta
Herman Gmeiner
Klasa 10
Pegi Zotaj
Hermann Gmeiner
10A
Xhurian Shaba
Shkolla ICT Hermann Gmeiner
10
Redi Çurri
Herrmann Gmeiner
10
Kejsi Shaba
Hermann Gmeiner
10A
Gledi Kaleci
Hermann Gmeiner
10
Aleks Veli
shkolla e mesme per tik herman gmeiner
10B
Valerio Kadrija
Gjergj Canco
12-1
Helgi Cukali
Shkolla e mesme per tik "Hermann Gmeiner"
Xb
Arvi Laçka
Shkolla E Mesme Per Tik “ Herman Gmeiner “
XB
Eimi Zaimi
Shkolla e mesme per TIK “Hermann Gmeiner”
10B
Helena rada
Shkolla e mesme per tik Hermann Gmeiner
10 B
Samanta Shehu
Shkolla e mesme per tik hermann gmeiner
10 B
Dion Janko
Shkolla e mesme për TIK "Hermann Gmeiner"
10b
Arbjon Marasheviq
Shkolla "Teknike,Elektrike" Gjergj Canco
Klasat 10-7
Kler Indrizllari
Shkolla e mesme per TIK “Hermann Gmeiner”
10B
Abela Xhialli
Shkolla e mesme TIK Hermann Gmeiner
10B
Fiori kateshi
Shkolla e mesme per TIK Hermann Gmeiner
10b
Erik Vampo
Shkolla e Mesme per TIK Herman Gmeiner
10B
Uejs Fuçia
Gjergj Canco
12.4
Alban Domi
Hermann Gmeiner
10
Klajdi gjoka
Gjergj canco
11-1
Hansi Bajrami
Gjergj Canco
11/6
Redionsalaj
Shkolla teknike elektronike gjergj canco
12⁴
Mikele Arifi
Gjergj Canco
12
Ergi Haka
Hermann Gmeiner
12 b
Engjell Stoli
Gjergj canco
13 / 4
Lorenc Leka
Gjergj Canco
14 - 4
Laura Çali
Teknike elektrike "Gjergj Canco"
11
Laura Çali
Teknike elektrike "Gjergj Canco"
11
xhonatan spahiu
teknike elektrike gjergj canco
11/4
Bledi Nikolli
Gjergj Canco
119
Bledi Nikolli
Gjergj Canco
11/
Eliza Çapja
9-vjeçare Grekan
9
Eliza Çapja
9-vjeçare Grekan
9
Eliza Çapja
9-vjeçare Grekan
IX
Nazif Salaj
Gjergj Canco
12/1
Arjan Pjetri
Gjergj Canco
10
Laura Çali
Teknike elektrike "Gjergj Canco"
11
Virsja Roma
Gjergj Canco
11/9
Armand Lleshi
GREKAN
Klasa 7
Arjan
Gjergj canco
10
Robert Balla
GJERGJ CANCO
10
Sindi Turhanaj
Gjergj Canco
10
Muhamed spahiu
Gjergj Canco
10-1
Dorjan Oruci
Gjergj Canco
10³
Endi Mimani
Gjergj Canco
10-1
Edvin korbi
Gjergj canco
12
Erjol Sina
Gjergj Canco
10¹
Argjend Bara
Gjergj canco
10¹
Fabio xhafa
Gjergj canco
10¹
Xhonatan Mateli
"Gjergj Canco "
10¹
Andi Bebja
Gjergj Canco
10-1
Gerald Abedini
Gjergj Canco
11
Eneriko Stavre
Gjergj Canco
11
MirsadBardhoshi
GjergjCanco
10¹
Jurgen Doce
Gjergj Canco
10-1
Mikele Arifi
Gjergj Canco
12
Arnaldo Frroku
Gjergj Canco
10 nishi
Kejdi Mici
Gjergj canco
10 1
Klejsti Muçalla
Gjergj Canco
10¹
Aldion Karaj
Gjergj Canco
10.1
Vasjan Çupri
Gjergj Canco
11
Joel Gjata
Gjergj canco
10
Zenjel kola
Teknike elektrike gjergj canco
10
Samuel Jaho
Shkolla Teknike Elektrike Gjergj Canco
12⁷
Mirfat Saracini
Gjergj Canco
12-4
Zenel Hysi
Gjergj Canco
13/2
Klodjan Imeri
Gjergj Canco
11
Igli Lika
Gjergj Canco
11.6
Cenik Hysenshahaj
Gjergj Canco
11
Jeton xara
Gjergj Canco
11
Jeton Xara
Gjergj Canco
11
Enea Rexhaj
Gjergj Canco
13-2
Armando Adri
Gjergj Canco
13/4
Kevin Terihati
Gjergj Canco
11
Arlind Madani
Beqir Cela
3inst2
Orsi Ageja
Gjergj Canco
11
Alesio Spahi
Shkolla teknike Gjergj Canco
11
Orgito Kishta
Gjergj Canco
11’1
Eldis kullaj
Shkolla profesionale teknike Gjergj Canco
10 2
Syrjah cela
Gjergj canco
11¹
Klejdi Gorçe
Gjergj Canco
11.9
Uran Buzhiqi
Gjergj Canco
11/9
Armando Qokaj
Gjergj Canco
12-6
Kledi Allaraj
Gjergj Canco
11
Klest Lazaj
"Hermann Gmeiner"
11A
Avdi Lila
Shkolla teknike elektrike Gjergj Canco
13
Mauricjo Cukali
Gjergj Canco
10/2
Kastriot Meca
Hermann Gmeiner
11
Ergi Reci
Beqir Qela
1A6
Novtus çuka
Gjergj Canco
13²
Anxhelo Manuka
Beqir Cela
1A6
Novtus çuka
Gjergj Canco
13²
Argjend Bara
Gjergj canco
10¹
Romeo Allmuca
"Gjergj Canco"
11⁴
Alban Rama
Gjergj Canco
11
Albion Krakulli
Herman Gmainer
11
Xhordan suli
Gjergji canco
10 ¹
Joakim Dragoshi
Herman-Gmeiner
11b
Sindrit Sakajani
Gjergj Canco
11/4
Gent Sutaj
Gjergj Canco
14-5
Gazment xhaja
Gjergj canco
12-7
Klejdi Kucuku
Gjergj Canco
11/9
Tea Muça
Hermann Gmeiner
11
Teo Spiri
Hermann Gmeiner
11
Elvi Topulli
Gjergj Canco
XIII⁴
Henri Cungu
Hermann Gmeiner
11A
Skerdi Hjadari
Shkolla teknike gjergj canco
13.4
Osea Goxhaj
Gjergj Canco
13-5
Kreshnik Kurti
Shkolla Teknike Elektrike Gjergj Canco
13'4
Endrit Myrta
Shkolla teknike-elektrike "Gjergj Canco"
13.4
Erdi Harizi
Gjergj Canco
10 3
Ervin Mucmata
Gjergj canco
10/3
Ervis Toli
Teknike Elektrike "Gjergj Canco"
12⁷
Mikele Mulalhi
Teknike Elektrike Gjergj Canco
12
Olsi Meta
Gjergj canco
12”’
mateo hysa
gjergj canco
11 1
Valentino Dhimitri
Gjergj Canco
21-7
Klevi kopani
Shkolla teknike elektrike Gjergj Canso
10/3
mateo hysa
gjergj canco
11 1
Igli Kodra
Hermann Gmeiner
11
Erdi Mehmeti
Gjergj Canco
12-7
Flavio Gjika
Hermann Gmeiner
11 B
Klajdi Daja
"Gjergj Canco"
13.4
Dea
Hermann Gmeiner
11
Klevi Sino
Gjergj Canco
11
Renis Hakrama
Gjergj Canco
11-1
Silvio Rushiti
Gjergj canco
12⁷
Luis Muço
Herman Gmainer
11B
Ajni Skoli
Hermann Gmeiner
11
Gjergj Prendi
Gjergj Canco
12-7
Ted Hodaj
Hermann Gmeiner
11 B
Bamir vakaj
Gjergj canco
11-1
Klejdi Lika
Gjergj Canco
12⁷
Gentjan lami
Gjergj Canck
13/4
Erind Hajdini
Teknike elektrike Gjergj Canco
13-4
Ergys Syla
Gjergj Canco
11/1
Sajmir Toshi
"GJERGJ CANCO"
12-4
Firdeus Shkalla
Shkolla Teknike Elektrike "Gjergj Canco"
XI
Mario Bamllari
"Shkolla Teknike Elektrike Gjergj Canco"
13-4
mateo hysa
Gjergj canco
11 1
Klejvis Halahula
Gjerjgj canco
13 4
ridjan alushi
hermann gmeiner
XI-B
Renis Hasmeta
Hermann Gmeiner
11B
Refit laka
Gjergj canco
12/4
Klevi Hysenlli
Herman Gmeiner
11
Klaudio kalluci
Gjergj Canco
11 1
Eldis Cenalia
Gjergj Canco
13/4
Sergiani lato
Gjergj canco
11
Indrit Hidri
Gjergj Canco
12/1
Abelardo Hoxha
Gjergj Canco
12/4
Ermir Emini
Gjergj Canco
12⁴
Emiljano Mamica
Gjergj Canco
12/1
Hamedan Haraçiu
Gjergj Canco
12-4
Klevi Dervishi
Shkolla Teknike Elektrike "Gjergj Canco“
11
Klajdi Hoxha
Herman Gmeiner
11
Flavio Sulo
Hermann Gmeiner
11
Albi Veliaj
[email protected]
11B
Leonard sinani
Gjergj canco
12.1
Bruslind Çobaj
Gjergj Canco
12 4
Ravindro Sila
Gjergj Canco
12-4
Rogert Tahiri
Teknike Elektrike Gjergj canco
12
Ester Pellumbi
Hermann Gmeiner
XI-A
Noel Vojniku
Hermann Gmeiner
XI
Rei Cela
Herman Gmeiner
XI
Igli Kodra
Hermann Gmeiner
11
Redi Lulja
Hermann Gmeiner
11-A
Firdeus Kasaj
Hermann Gmeiner
11A
Arlind Breçani
Herman Gmeiner
11B
Zoica Zharkalli
Hermann Gmeiner
11
Fjordi saliu
Gjergj canco
12 ⁴
Elsi Mahmutaj
Gjergj canco
12-4
Denilson Beka
Gjergj canco
12.4
Silva Refugjati
Hermann Gmeiner
10
Teo Spiri
Hermann Gmeiner
11a
Alesja’s Cara
Hermann Gmeiner
11
Kristian Sefaj
Hermann gmeiner
11b
Redian Hoxha
Gjergj canco
11⁴
Elsi mhmutaj
Gjergj canco
12 4
Elsi mahmutaj
Gjergj canco
12 4
Aglentin Murati
Gjergj Canco
12-4
Luka Rumbullaku
Shkolla Hermann Gmeiner
11
ERLI HOXHA
Herman Gmainer
11B
Enes Qinami
Hermann Gmeiner
11
Gejsan Tola
Herman Gmeiner
11-B
Ilirjan Tafa
Gjergj Canco
12
Ralf Çela
Hermann Gmeiner
11b
Ergi Shehu
Hermann Gmeiner
11
Firdeus Kasaj
Hermann Gmeiner
11
Sebastian Kohila
Herman Gmeiner
11B
Dejvi Deli
Herman gmeiner
11b
Ajsi ceka
Jorgji Dilo
Klasa 7c
Erisiana Begollari
Jorgji Dilo
7
Uendi Gjika
Jorgj Dilo
7c
Glea Duka
9-vjecare Grekan
IX
Uendi Gjika
Jorgj Dilo
7c
Gertjola Tërpo
Sinan Tafaj
10.12
Xhuljana Elezaj
Qemal Stafa
12
Hedo Islami
Qemal Stafa
XII-1
Megan Doku
Gjimnazi “Qemal Stafa”
12-2
Andora Koka
Qemal Stafa
XII
Nadire Tocilla
Qemal Stafa
Xll-2
Medina Doda
Qemal stafa
12-2
Kejsi farruku
Beqir csla
4 A4
Kejsi farruku
Beqir cela
4A4
Kejsi farruku
Beqir csla
4 A4
Kejsi farruku
Beqir csla
4 A4
Kejsi farruku
Beqir csla
4 A4
Kejsi farruku
Beqir csla
4 A4
Kejsi farruku
Beqir csla
4 A4
Kejsi farruku
Beqir csla
4 A4
Laurelda Batalli
Qemal Stafa
12-7
Desara Kyçyku
Gjimnazi "Qemal Stafa"
12
Ester Pire
Gjimnazi Qemal Stafa
XII-1
Esmeralda Qefalia
Qemal Stafa
XII
Alesia Dedja
Qemal Stafa
12
Xhesina Hoshja
Qemal Stafa
Xll-2
Olti Kenga
Qemal Stafa
12 - 2
Pavlina Melani
Qemal Stafa
12
Alfio Cela
“Seit Pepa”
1
Fjorda Mufali
Hajdaran
9
Fjorda Mufali
Hajdaran
9
Klean Shuqja
Petro Nini Luarasi
X
Nertila Krosi
Shkolla e Mesme e Bashkuar Mustafa Kemal Ataturk Tirane--Zall-Herr
X
Nertila Krosi
Shkolla e Mesme e Bashkuar Mustafa Kemal Ataturk Tirane--Zall-Herr
X
Danjel Çepa
"Seit Pepa"
6
Gledio Karreçi
Beqir Çela
1TIK2
Gledio Karreçi
Beqir Çela
1TIK2
Sabjan Roci
Beqir Çela
1A1
Jusinda Beqiri
Koço Korçari
8
Sara Buzali
Shkolla e Mesme e Bashkuar "Mustafa Kemal Ataturk",Zall-Herr
X
Fabion limani
Beqir cela
Shmt 1a4
Alteo hyseni
Beqir çela
1e1
Alteo Ormëni
Gjimnazi "Andon Zako Çajupi"
10(dhjetë)
Bjordi Byci
SEIT PEPA
7
Adelina Byci
Seit Pepa
9
Adelina Byci
Seit Pepa
9
Egli Teta
Sami Frasheri
10
ALDO HIDA
Shkolla Prefosionale beqir cela
1 e 2
ALDO HIDA
Shkolla Prefosionale beqir cela
1 e 2
Panola Kllogjri
Panola
12c
Matildo Mekshi
Halit Berzeshta
12 E
Sara Kokonozi
Zihni Golemi
12c
Sabah_Goci
Beqir_cela
1A4
Sabah_Goci
Beqir_cela
1A4
Sabah_Goci
Beqir_cela
1A4
Klevis Zito
Halit Berzeshta
12C
Klejsa Vasku
“Halit Berzeshta”
11
Ronaldo kacmoli
Beqir cela
4A5
Mjallaq Nani
Beqir Cela
3TIKWEB
Blerim kokonozi
Halit Berzeshta
11
Blerim kokonozi
Halit Berzeshta
11
Blerim kokonozi
Halit Berzeshta
11
Renata Alla
QYBRA SOKOLI
11
Arbana Stojku
Halit Berzeshta
11c
Ankel Tocka
Halit Berzeshta
10c
Flori gremshi
Beqir cela
1A4
Luan Margjoka
Beqir Cela
1TIK2
Algert Islamaj
beqir Çela
1 TIK 1
Klevis kadiu
Beqir qela
10
Ardi Xhebexhia
"Beqir Cela"
X TIK 1
Klevis kadiu
Beqir qela
10
Olsian kajushi
Beqir cela
4A4
EneaCaushllari
Beqir Cela
4A1
Ramadan hebibasi
Beqir çela
1tik2
Xhuliano Haxhiaj
Beqir cela
2a2
Gabriel çollaku
Beqir çela
11
Denis Miha
Beqir Çela
1A4
Denis Miha
Beqir Çela
1A4
Denis Miha
Beqir Çela
1A4
eriglendoda
beqir cela
1Tik2
eriglen doda
beqir cela
1tik2
eriglen doda
beqir cela
1tik2
Ergi Halilaj
Beqir Cela
1TIK1
Alban mucollari
Beqir Cela
1shmt4
Orges Panxha
Beqir Cela
1A4
Kledis Sadushi
Beqir Cela
1tik2
Denis Dhima
Beqir Cela
informatika 1A
Endri Kaçeli
Beqir Çela
1Tik2
Endri Kaçeli
Beqir Çela
1Tik2
Renato jovani
Beqir Cela
4Hidro
Alehandro Vangjelk
Beqir Cela
X
Asllan stafa
Beqir Cela
1Tik2
Xhenaldo Hokja
Beqir Cela
4Tik Web
Venera Alla
Qybra Sokoli
8
Albjon berdufi
Vasil kamami
11
Albjon berdufi
Vasil kamami
11
Albjon berdufi
Vasil kamami
11
Artemis Toçila
9-vjecare Grekan
7
Enxhi Spaneshi
Leonik Tomeo
10
Delta balla
Leonik tomeo
XI - c
Delta Balla
Leonik tomeo
XI - C
Aleksander Eshja
Grekan
7
Alteo gjoni
Grekan
7
Ira Allaj
Luigj Gurakuq
8
Donika rusta
9-vjecare grekan
8
Ester xhoxhaj
Koco - korcari
8
Ester xhoxhaj
Koco - korcari
8
Ester xhoxhaj
Koco - korcari
8
Ilfa asllani
Abdyl Paralloi
V a
Vath.Lleshi
9-vjecare grekan
7
Dark Mask
Shkolla 9-Vjecare
9
Daniela
9-vjecare Grekan
9
Sidrit Selko
Mahir Domi
11
Albi Idrizi
Mahir Domi
11
Elisabeta Qosja
Gjimnazi “Ismail Qemali”
XII
Katerina Shyti
"Qemal Mici"
10
Suida mimini
Leonik Tomeo
X-C
Aida Bardhaj
"Leonik Tomeo"
10-c
Laura xherri
"Shkolla 9 vjecare Hajdaran"
VI
Lorena Jonusllari
Leonik Tomeo
10
Klejdisa Doci
Leonik Tomeo
10
Esmeralda Lesaj
Leonik Tomeo
Xc
Ansuela Toka
Leonik Tomeo
X
Klei Hoxha
Leonik Tomeo
X
Alfio cela
Seit pepa
1
Alfio cela
Seit pepa
1
Antonio Roci
Jorgji Dilo
9c
Kristi shkembi
“Qamil Guranjaku”
klasa e1c
Orjada Cekrezi
Vasil Kamami
10a
Eno carciu
Jorgji Dilo
6c
Alesjana Ahmati
Shkolla 9-vjecare Hajdaran
VIII(8)
Hermes Idrizi
Fadil Gurmani
7
Hermes Idrizi
Fadil Gurmani
7A
Andrea tahiri
Mlize
6
Andrea tahiri
Mlize
6
Megi Korra
“9 vjeçare Hajdaran”
VI
Amisa Topalli
Herman Gmeiner
XIB
Ardes Balla
Qamil Guranjaku
VI d
Ajsi Ruci
Jorgji Dilo
5
Emanuel muzhaqi
Qamil Guranjaku
6c
Eljano qose
Jorgji Dilo
6c
Gerald Caka
Leonik Tomeo
12 i
Artjola sllami
Hajdaran
8
Artjola sllami
Hajdaran
8
Klejdi Metoshi
Hajdaran
8
Klejdi Metoshi
Hajdaran
8
Klea ibrahim
Leonik tomeo
11c
Revasian
Leonik Tomeo
XII-d
Bleona Myrtezai
Leonik Tomeo
12 J
Anisa mema
Jorgji Dilo
V B
Anisa mema
Jorgji Dilo
J
Anisa mema
Jorgji Dilo
J
Sibora hysa
Leonik tomeo
XI-H
Manuela pura
Europa
8b
Arlind Gjoka
Gjimnazi Ismail Qemali
XI-2
Erisa Çeka
Jorgji Dilo
Klasa 8c
Elsea Hyso
Sarina 2002
11
Olger ceka
Jorgji .Dilo
5-B
Najra Hoxha
Ismail Qemali
klasa e 11
Nadire Trungu
Jorgji Dilo
7
Anisa mema
Jogji Dilo
Usi
Anisa mema
Jogji Dilo
Usi
Anisa mema
Jogji Dilo
Usi
Anisa Mema
Jorgji Dilo
5 B
Anisa Mema
Jorgji Dilo
5 B
Fjona Bodurri
Shkolla: "Vasil Kamami"
Klasa : 10- A
Megi Çeka
Jorgji Dilo
6c
Anisa mema
Jorgji Dilo
5
Oresti Sherali
Jorgji Dilo
6c
Elisa Lleshi
Qamil Guranjaku
9
Mersion Topuzi
Qamil Guranjaku
9
Sonja Petro
Ismail Qemali
XI
Brunilda Lika
Leonik tomeo
11 h
Gledjana Kycyku
Vasil kamami
10 -A
Rexhina Pali
Ismail Qemali
12
Gledjana Kycyku
Vasil kamami
10 -A
xhaferdokaj
leonik tomeo durres
XII-H
Albert Xhaferaj
Leonik Tomeo
X-B
Orkidea Xhakolli
Leonik Tomeo
Xll
Griselda Loka
Gjimnazi "Leonik Tomeo"
XII
merisa maci
leonik tomeo
12-B
Sergio Hoxha
Leonik Tomeo
X
Eugert Hasandoçaj
LEONIK TOMEO
12-H
Rozena gjoka
Leonik Tomeo
Xll
Eda Kullafi
Leonik Tomeo
12-D
Isli Skera
Qamil Guranjaku
8B
Dliart Buçeza
Leonik Tomeo
12-J
Xhesika Bramati
Leonik Tome
12-H
Renato Lleshi
Leonik Tomeo
XII
Marjo Xhani
Leonik Tomeo
12
Valmira Islami
"Leonik Tomeo"
XI
Alkida Tice
Gjimnazi "Ismail Qemali"
12-7
Zheglina Balaj
Leonik Tomeo
12H
Ensilda Rexha
Leonik Tomeo
10-B
Pandi muco
Leonik tomeo
12 h
Jonida Shquti
Leonik tomeo
12
Gersa Nishku
Leonik Tomeo
12-H
Gerald Malka
Leonik Tomeo
XI
Endi Aliu
Leonik Tomeo
12 h
Helena bahiti
Leonik tomeo
11
Gerta Daci
Leonik Tomeo
12-i
Suela Dida
Leonik Tomeo
11
Anjeza Qoshja
Leonik tomeo
XII-I
Elvis Dobrushi
LEONIK TOMEO
10b
Genta Kola
Leonik Tomeo
10
Orges Ymeri
Qamil Guranjaku
9
Denada Dragjoshi
Leonik Tomeo
12
Armenilda Sinani
Leonik Tomeo
12
Manuela pura
Europa
8b
Rafaela xhaja
Leonik tomeo
12
Erisa oka
Leonik Tomeo
12 h
Klea Bregu
Leonik Tomeo
11
Sonila Qenani
Leonik Tomeo
XII
Eneda Mersinasi
Leonik Tomeo
12-I
Rafaela xhaja
Leonik tomeo
12
Natalia Sina
Gjimnazi"Leonik Tomeo"
XII
Fation Malka
Leonik Tomeo
11
Egisa Ruçi
Qamil Guranjaku
6
Joana Facja
Leonik Tomeo
12
Josilda Braimllari
Leonik Tomeo
12-H
Rafaela Muka
Leonik Tomeo
12
Esmeralda Malaj
Leonik Tomeo
XII-i
Klevisa doda
Leonik tomeo
12
Daniela Korani
Leonik Tomeo
Xll
ORNELA LEKA
Leonik Tomeo
Xll-I
Anaersi Ereqi
Leonik Tomeo
12-i
Suela Koci
Leonik Tomeo
XI
Laura Toromani
Vasil Kamami
10a
Laura Toromani
Vasil Kamami
10a
Ardian Lika
Leonik tomeo
12-j
Joanna Shelgu
“Leonik Tomeo”
XII
Sara Gërguri
Leonik Tomeo
12
Demir Baruni
Leonik Tomeo
12 i
Samanta Bregu
Leonik Tomeo
10-B
Olta Qeti
Leonik Tomeo
XII-I
Elida Gega
"Leonik Tomeo"
XI
Klodjan Dafku
Leonik Tomeo
XII-i
Jana Latifi
Leonik Tomeo
XII
Alesia Demiri
Leonik Tomeo
10B
Irini Malju
Leonik Tomeo
XII-I
Rexhina Koçi
Leonik Tomeo
12-D
Ervis Troshku
Leonik Tomeo
12 H
Emanuela kapllani
Leonik tomeo
XII
Stelina Hoxha
Leonik Tomeo
12
Samanta Mema
Leonik Tomeo
12-i
Alkida Sina
"Leonik Tomeo " Durrës
XII
Anila Ereqi
Leonik Tomeo
12
Diamanta xheleshi
Leonik tomeo
10
Pamela balliu
Leonik tomeo
10B
Samanta Rika
Leonik Tomeo
XII J
Maria Mici
Leonik Tomeo
12
Klejda Kasa
Leonik Tomeo
XI-H
Klevis Rexha
Vasil Kamami, Elbasan
12
Fiorela Jonuzi
Leonik Tomeo
10 B
Estrela Shpata
Leonik Tomeo
10
Anida Hoxha
Leonik Tomeo
12c
Manuela Hoxha
Leonik Tomeo
Xl
Manuela Hoxha
Leonik Tomeo
Xl
Ilia Kuminja
Gjimnazi "Vasil Kamami"
10-A
Klarida çimis
Leonik Tomeo
XII-J
Gejsa Sllami
Gjimnazi "Vasil Kamami"
Klasa 10
Megi Shqefni
Leonik Tomeo
12
Gejsa Sllami
Gjimnazi "Vasil Kamami"
Klasa 10
Alba Muso
Leonik Tomeo Durres
XI-H
Joana Ademi
Fadil Gurmani
7
Redion Frangu
Leonik Tomeo
10-b
Joana Ademi
Fadil Gurmani
V
Marinela Gerguri
Leonik Tomeo
10
Florida Muzhaqi
Vasil Kamami
10-A
Florida Muzhaqi
Vasil Kamami
10-A
Ledion laci
Leonik Tomeo
10b
Lumturie Idrizi
gjimnazi”Vasil Kamami”
10A
Rigelsa Pema
Gjimnazi "Vasil Kamami"
Klasa 10-A
Meliza Bodurri
Vasil Kamami
Klasa 10 A
Florida Muzhaqi
Vasil Kamami
10-B
Flavia Biba
Leonik Tomeo
12
Florida Muzhaqi
Vasil Kamami
10-B
Florida Muzhaqi
Vasil Kamami
10-B
Mariza Sulko
Leonik Tomeo
Xl-c
Lumturie Idrizi
gjimnazi”Vasil Kamami”
10-A
Aleksandra muca
Vasil kamami
11b
Ergis Kovaci
Leonik Tomeo
X
Aleksandra muca
Vasil kamami
11b
Aleksandra muca
Vasil kamami
11b
Amanda Bozi
Leonik Tomeo
11
Eriselda Teta
Leonik Tomeo
12-D
Jurgen ruci
Qamil guranjaku
9
Laurinda Ndreu
Leonik Tomeo
XII D
Fjona Ferhati
Leonik Tomeo
10A
klea bodlli
leonik tomeo
12d
Danjela Hasa
"Vasil Kamami
10-a
Lorna Bodlli
Leonik Tomeo
12-D
Olsjana Cyrbja
Leonik Tomeo
12 H
Sonila Kabashi
Leonik Tomeo
12-D
Arbër
Qamil Guranjaku
9
Sabina Tasha
Leonik Tomeo Durres
XII
Deliana Nezha
Leonik Tomeo
10
Ermela Prenga
Leonik Tomeo
10
Pamela Mollaymeri
Leonik Tomeo
XII-H
Klea Tolo
Leonik Tomeo
XII-J
Mariol Mehmeti
Leonik Tomeo
12
Marinela Pisha
Leonik Tomeo
12
Denisa Toshi
Leonik Tomeo
12 H
Ardit alla
Leonik tomeo
10 b
Anxhela Rama
Leonik Tomeo
XII-H
Vezire Gjeçi
Leonik Tomeo
XII-h
Ana Berisha
Leonik Tomeo
XII-j
Melisa Shabani
Leonik Tomeo
XII-J
Maklovia Balla
Leonik Tomeo
12
Xhoi jaupi
Leonik Tomeo
XII-A
Gerjan hoxha
Leonik Tomeo
12A
Jorinda hyka
Leonik tomeo
XI-C
Gesjola duka
Leonik tomeo
11c
Florena Demiri
Leonik Tomeo
12E
Lorenq gjeci
Leonik Tomeo
XII e
Fation Malka
Leonik Tomeo
11
Anduena Hoxhaj
Leonik Tomeo
11-C
Mariza Bajramaj
Leonik Tomeo
XII
DANJEL DOMAZETI
Leonik Tomeo
XI-b
Vanesita Cani
Leonik Tomeo
10
Renata Xhelili
Leonik Tomeo
12 E
Klea Abdullahi
Leonik Tomeo
10
Mariza Bajramaj
Leonik Tomeo
XII
Melisa Shabani
Leonik Tomeo
XII-J
Suela Demiraj
Leonik Tomeo
Xlc
Euglena Zhupani
Lonik Tomeo
XI-C
Kleidi Gjeta
Leonik Tomeo
Xl
Nertiad Hadushaj
Leonik Tomeu
11
Nertiad Hadushaj
Leonik Tomeu
11
Eni Bozhiqi
Leonik Tomeo
10
keitlinda rexha
leonik tomeo
X-B
Eni Bozhiqi
Leonik Tomeo
XI
Eni Bozhiqi
Leonik Tomeo
XI
Xhuljana Xheka
Leonik Tomeo
X-b
Narushije Cani
Leonik Tomeo
X-B
Klejdi Dervishi
Leonik Tomeo
Klasa 10
Ambra paja
Leonik Tomeo
10
Ema Cenkollari
Leonik Tomeo
10-B
Viola Stafa
Leonik Tomeo
10 b
Viola Stafa
Leonik Tomeo
10 b
Atina Beqiri
Leonik Tomeo
XII-J
Kejsi paja
Leonik Tomeo
10
Stela tafa
Leonik tomeo
11
Juljan Koleci
Leonik Tomeo
11-H
Suela Koci
Leonik Tomeo
XI
Matilda Mazrreku
Leonik Tomeo
11
Izelda Bakiasi
Leonik Tomeo
12
Suela Koci
Leonik Tomeo
XI
Alba Lleshaj
Gjimnazi "LEONIK TOMEO" Durres
XI-D
Klea Tolo
Leonik Tomeo
XII-J
Ertila Gega
Leonik Tomeo
11-h
Aleksandra
"Europa" Katund i Ri
8
Marjola Hyko
Europa " Katund i Ri "
8
Amarda Sula
Qamil Guranjaku
9
Marsinela Hyko
Europa Katund I ri
8
Luiza Muca
Europa
8b
Anduel
Europa
8b
Zyra Biba
Europa (Elbasan)
8
Zyra Biba
Europa ( Elbasan Katund I RI)
8
Zyra Biba
Europa
8b
Ioana Baku
Qamil Guranjaku
9
Besarda Shako
9-vjeçare Mlize
6
Besarda Shako
9-vjeçare Mlize
6
Nurije shako
9-vjeçare Mlize
8
Kleos Bajrami
Fadil gurmani
7A
Semial Abazi
Shkolla Fadil Gurmani
7
Semial Abazi
Shkolla Fadil Gurmani
7
Semial Abazi
Shkolla Fadil Gurmani
7
Mishel Hoxha
Qamil Guranjaku
3
Eljesa Musta
Fadil Gurmani
7
Juna Hoxha
Qamil Guranjaku
VIII
Jurgen Muça
'Qamil Guranjaku'
Klasa 1c
Eljesa Musta
Fadil Gurmani
7
Frenklin Bejtja
Gjimanzi Ismail Qemali , Tirane
12
Edjona tusha
Vasil kamami
11A
Oltjan Bardhi
VASIL KAMAMI
11
Kledisa
Qemal Haxhi Hasani
8
Albjon berdufi
Vasil kamami
11
Geraldo Hysa
Vasil Kamami
11
Albjon berdufi
Vasil kamami
11
Valbona Stafa
Fadil Gurmani
7 a
Ariola Stafa
Fadil Gurmani
7 a
Dylaver Cani
Fadil Gurmani
7
Uendi Zenelhoxha
Qamil Guranjaku
3
Arsiola Muco
Fadil Gurmani
7
Albjon berdufi
Vasil kamami
11
Kleos Bajrami
Fadil gurmani
7A
Vanesa Sula
Qamil Guranjaku
1c
Orgito hoxhaj
EUROPA
8A
Endi Islami
Qemal Haxhihasani
8
Katerina Ferra
'' Abdyl Paralloi"
8a
Kledion Dino
Europa
9a
Melidian Shkalla
Vasil Kamami
11
Ajsel Musta
Qamil Guranjaku
1c
Erisa Shkurti
Vajdin Lamaj
XI
eriko bahiti
Qamil Guranjaku
1c
Emi Godaj
Ismail Qemali
10
Arleo Madhi
Qamil Guranjaku Elbasan
E parë
Maurisio Beqiri
Vasil Kamami
11
Lorena Peposhi
Vajdin Lama
XI-A
Raimonda Delimeta
9-vjecare "Qamil Guranjaku"
VI c
Zef Bardhi
Ismail Qemali
10
Raiza Xhafa
Qemal Haxhi Hasani
8
Noemi Asanbejlli
Sh.M.B Kolonje
5
Eliana Tuka
Qamil Guranjaku
I c
Ana Morina
Qamil Guranjaku
3
Emili Morina
Qamil Guranjaku
1
Paola Karamani
Ismail Qemali
10
Juna Kodra
Ismail Qemali
11
Megi Minxalli
Gjimnazi "Ismail Qemali"
XI
Venera Dega
Gjimnazi"Ismail Qemali"
XI-10
Lutis Picorri
Ismail Qemali
12
Xhei Lica
Ismail Qemali
11
Alisa Hasa
Ismail Qemali
12
Gersjan Budani
"Abdyl Paralloi"
8a
Katerina Smaci
“Ismail Qemali”
XI
Albjon Milori
Ismail Qemali
X-3
ALBAN ZHITI
Jan Kukuzeli Durres
IX
Nigel Xherimeja
Gjimnazi "Ismail Qemali", Tirane
X(Dhjete)- (paraleli 11)
Dea Gjoni
Ismail Qemali
XI
Devi Zyrbo
“Ismail Qemali”
XI
Noel Gojani
Ismail Qemali
10
Stavri Avrami
Ismail Qemali
X-12
Ergi Ramçi
Gjimnazi “Ismail Qemali”
12
Emili Aga
Ismail Qemali
10
kejsi gasa
ismail qemali
x-11
kleo sadiku
vasil kamami
10
Paola Pesjaka
Ismail Qemali
12
Mond Bardhi
Ismail Qemali
10
Rexhina Memia
Ismail Qemali
X-11
Amela Jarani
Ismail Qemali
11
Lorna Capo
Ismail Qemali
X-13
Lirije Palushi
Vajdin Lamaj Domje
11
Klara Pisha
Qemal Haxhihasani
8
jora maksuti
qamil guranjaku
6c
Fabjon Gurra
Qemal Haxhihasani
8
Elia Kadisi
Ismail Qemali
11-10
sindi zyli
Vasil Kamami
11
Emeli Duka
Vasil Kamami
11
BERGIN SHAKA
Qamil Guranjaku"
3B
Ertuina Sina
Ismail Qemali
XI
Melisa Brahja
Vasil Kamami
XI
Flavja Driza
Vajdin Lamaj Domje
11
KIMETE FEJZULLAI
Vajdin Lamaj
X1A
Inesa Ademaj
Vajdin Lamaj
11
Roan Lila
Qamil Guranjaku
E tretë
Manuela Cepa
Vasil Kamami
Xl-C
Elena Toci
Vasil Kamami
XI
Endri Gurakuqi
Vasil Kamami
XI
Adelina Panxhi
Vasil Kamami
XI
Aurela sharra
Vasil kamami
11
Miri korra
QEMAL HAXHI HASANI
8A
Dhespina Dopi
Vasil Kamami
XI-C
Bora Lolja
Qamil Guranjaku
8-B
Bora Lolja
Qamil Guranjaku
8-B
Bora Lolja
Qamil Guranjaku
8-B
Irena Hanoli
Vasil Kamami
11c
Rexhina Sollaku
Vasil Kamami
11
Eva Dopi
Vasil kamami
11
Eva Dopi
Vasil kamami
11
Anja Madhi
Vasil Kamami
11
Esmeralda Toçi
Vasil Kamami
11
Esmeralda Toçi
Vasil Kamami
11
Eldorin Skora
Vasil Kamami
11c
Alen Idrizi
Qamil Guranjaku Elbasan
III
Ajsel Kotherja
Qamil Guranjaku Elbasan
3 B
Altea Proi
Qamil Guranjaku
6 d
Engelin Zogu
Qamil Guranjaku
8b
Engelin Zogu
Qamil Guranjaku
8b
Nigelc Zogu
Qamil Guranjaku
Klasa e3
Ajli Allkja
Qamil Guranjaku
Klasa 3 B
Ana Deda
Qamil Guranjaku
3
Erilda Ahmati
Vasil kamami
XI-A
enes duraku
Qemal Haxhihasani
8A
Andela Ahmati
Shkolla e mesme "Vasil Kamami"
XIa
Xhoel Bici
Qamil Guranjaku
VI
Ardis Kushta
Vasil Kamami
11A
Fabjola Muca
Vasil Kamami
11
Ersian Luli
Vasil kamami
11
Amers Alushi
Qamil Guranjaku
1 c
Amers Alishi
Qamil Guranjaku
1 c
Amers Alishi
Qamil Guranjaku
1 c
Mikel Shkrepi
Qamil Guranjaku
6c
Ines Cullhaj
Qamil guranjaku
3b
Ana Bilushi
Qamil Guranjaku
E parë
Elsa Dulja
Shkolla 9-vjecare Mlize
8
Elsa Dulja
Shkolla 9-vjecare Mlize
8
Olivja Mema
Alush Lleshanaku Bradashesh
9
Inaida Jançe
Qamil Guranjaku
VIA
Egli Teta
Sami Frasheri
10.1
Mentor Cako
Qamil Guranjaku
6A
Alesja Cangoja
Hajdaran
6
Brikena Preni
Alush Lleshanaku .
8
Griselda Gjika
Alush Leshanaku
8A
Nurije shako
Mlize
8
Eva Tashi
Shkolla 9-vjecare Mliz
VIII
Eva Tashi
Shkolla 9-vjecare Mliz
VIII
Adelajda sollaku
9 vjecare Mlize
6
Esperanca Sollaku
9 vjecare Mlize
8
Sidrita Serica
Abdyl Paralloi
8
Rajna
Qamil guranjaku
6 c
Amina Baramaj
Alush Lleshanaku
VIII
Amina Baramaj
Alush Lleshanaku
VIII
Amanuel Tahiri
9-Vjecare Mlize
VI
Amanuel Tahiri
9-Vjecare Mlize
VI
Amanuel Tahiri
9-Vjecare Mlize
6
Katerina Lala
Aushalten Lleshanaku
8
Alvi sina
Seit pepa
8
ARTENIS BAJRAMI
9-Vjecare Mlize
6
Julida Sollaku
9-vjecare Mlize
6
Elisa Gurabardhi
9-vjeçare Mlizë
VIII
Ergita Xhaka
Abdyl Paralloi
8
Irakli
Seit Pepa
9
Xhoel Tusha
"Seit Pepa"
Klasa e pare
Samuel Çepa
"Seit Pepa"
Klasa e pare
Rea Meta
"Seit Pepa"
Klasa e pare
Kristjan Byci
"Seit Pepa"
Klasa e pare
Kleandro Dybeli
"Seit Pepa"
Klasa e pare
Kejsi Çela
"Seit Pepa"
Klasa e pare
Iroldi Haka
"Seit Pepa"
Klasa e pare
Angjelos dani
Qamil Guranjaku
6a
Esterina Kasa
"Seit Pepa"
Klasa e pare
Kristjan byci
Seit Pepa
1
Esmarta Çela
"Seit Pepa"
Klasa e pare
Elona Haka
"Seit Pepa"
Klasa e pare
Elajda Çela
"Seit Pepa"
Klasa e pare
Eden Karameta
"Seit Pepa"
Klasa e pare
Klevis Xhaka
9 vjecare Mlize
E 6
Denajda Kasa
"Seit Pepa"
Klasa e pare
Klevis Xhaka
9 vjecare Mlize
E 6
Klevis Xhaka
9 vjecare Mlize
E 6
Aurora Gjata
"Seit Pepa"
Klasa e pare
Angel Kasa
"Seit Pepa"
Klasa e pare
Alfio Vrapi
"Seit Pepa"
Klasa e pare
Alfio Çela
"Seit Pepa"
Klasa e pare
Aqif Tabaku
Shkolla 9-të vjeçare:"Qamil Guranjaku "Elbasan
Trete c
Ergi Kola
Qamil Guranjaku
VI A
Eva Tashi
Shkolla 9-vjecare Mliz
VIII
Anter Tabaku
Shkolla 9-të vjeçare :"Qamil Guranjaku "Elbasan
VI a
Haris Mullisi
Abdyl Paralloi Zva Elbasan
5 A
Armend Deda
Abdyl Paralloi
5
Klevi Papakostandini
Qamil Guranjaku
6
Joana Sinani
Shkolla 9-vjecare Mlize
Klasa 9
Leo Toci
Shkolla 9-vjecare Mlize
9
Eriselda Sollaku
Shkolla 9-vjecare Mlize
Klasa 9
Ilvana Bicaku
Shkolla 9-vjecare Mlize
Klasa 9
Martina bumi
Qamil guranjaku
8b
Mariglena Xhaja
9 Vjeçare Mlize
VI
Uenda Lala
Qamil Guranjaku
VIII - B
Klarisa Shkoza
Qamil Guranjaku
VIIa
Henris Firaku
Sule Harri
3
Elias Shqau
Qamil Guranjaku
Klasa VIIIA
Jora Maksuti
Qamil Guranjaku
6c
Eris Harja
Shkolla9vjecareSule Harri
1
Bora Harja
Shkolla9vjecareSule Harri
6
Jora Maksuti
Qamil Guranjaku
6c
Ester Alushi
Qamil Guranjaku
6 c
Briada Guranjaku
Qamil Guranjaku
VII
Briada Guranjaku
Qamil Guranjaku
VII
Encli Musta
Shkolla 9-vjecare “ Ndre Mjeda“ Shkoder
9-te
Teuta Sakaj
Zhani Ciko,Patos
11
Lozaura Shperdheja
Zhani Ciko
10
Entoni Ruzhdie
Zhani Ciko
Xb
Grigor Vasili
shkolla e mesme profesionale tik "Hermann Gmeiner"
13-B
Mishel Mucaj
Hermann Gmeiner
XI
Sivjena Hatellari
Hermann Gmeiner
XI
Enes Bala
Hermann Gmeiner
11
Egers Zari
Hermann Gmeiner
11
Elson Nezaj
Hermann Gmeiner
11
Melvi Dervishaj
Hermann Gmeiner
11
Flavio Lika
Herman Gmeiner
11
Roberto Çepja
Gjimnazi:Abulla Keta
X-A
Kimberli Gjergjani
Don Bosko
XI
Aida Leka
Havzi Nela
X1
Flori cela
Abdulla keta
11
Amina Kondaj
Abdulla Keta
11
Suada Kondaj
Abdulla Keta
XI-A
Elin ristemi
Abdulla keta
11
Floresita Myftaraj
Abdulla Keta
10
Enkeleda Seli
Abdulla keta
XII b
Artela Jaho
Abdulla Keta
11
Ergita Kurti
Abdulla Keta
10
Jonida Deda
Abdulla Keta
10
Kaltrina Troci
Abdulla Keta
12
Klejdi karaj
Abdulla Keta
10-a
Martinjo Myrtollari
Abdulla Keta
11
Alesja Meta
Abdulla Keta
10
Ornela Domi
Havzi Nela
11B