Shkolla Partnere

Rrjeti i shkollave Partnere

Emri dhe Mbiemri
Shkolla
Përfaqësuesi
Fabiola Agastra
Kole Jakova
Mimoza Bardhi
Dorjana Kiço
Mehmet Ali Vrioni
Dorjana Kiço
Zamira Kushova
Mehmet Ali Vrioni
Zamira Kushova
Ivana Shehaj
Mustafa Greblleshi
Tirane
Hera Dokaj
Sali Gjuka
Erinda Gega
Elona Muça
Ibrahim Hima
Mesuese
Anisa Dulja
Viktor Hygo
Anisa Duljq
Lindita Shkurti
Musine Kokalari
Matematike
Anita Haxhia
Shkolla " Betim Muço " Tirane
Anita Haxhia
Elona Ruko
Janaq Kilica
Mësues
Florenc Musta
9-Vjecare Babje
mesues
Adnan Deshati
9-vjeçare KASTRIOT
Mesues
Gentjana Rrustaj
Hafiz Ibrahim Dalliu
Mesuese
Klodian Zaimi
HAFIZ IBRAHIM DALLIU
Ahmed Kalaja
XHEVAT GËRDECI
HAFIZ IBRAHIM DALLIU
Mësues, shkolla " HAFIZ IBRAHIM DALLIU"
Adela Bonjaku
Tomorrow Education Sistem
Tomorrow Education Sistem
Lindita Dani
"TES"
Mesues
Vrisidha Shkëlzeni Jordani
Ali Myftiu
Vrisi Jordani
Artenisa Thanasaj
Trifon Prifti
Artenisa Thanasaj
Anila Prençe
Trifon Prifti
Anila Prençe
Fatjona Keruti
New York
-
Emirjana Fili
"Sander Prosi"
Emirjana Fili
Emanuela Shkupi
Teknike Elektrike"GjergjCanco
Ing Elektrike
Krenare Ukaj
Emin Duraku
Krenare Ukaj
Aurel Halili
"Sila gjini", Rrapez
Mesuesi
Enida Gegaj
Loni Mone
Mësuese
Blerim Karaj
Sulë Misiri
Blerim Karaj
DOLOREZA ZERO
Reshit Çollaku
Mesuese
Anila Hoxhaj
Gjimnazi"Kostandin Kristoforidhi"
Anila Isaku
Zana Dashi
"Arif Kuka" Karkavec
Mesues
Zana Dashi
"Arif Kuka" Karkavec
.
Eglantina Ahmetsulaj
"ILIA QIQI"
Eglantina Ahmetsulaj
Brunilda Leçini
Dritero Agolli
Drejtor
Lazime Lika
“Ilia Qiqi”
Lazime Lika
Valentina Pjetri
Ilia Qiqi
Valentina Pjetri
Natasha Hysa
9-Vjeçare "Ilia Qiqi"
Natasha
Ensuida Selaj
"Ilia Qiqi"Burrel
Ensuida
Elvira Nelo
Edith Durham
Teori professional
Sidorela Mollaj
Tomor
Mësuesi
Elton Kaca
Sule Misiri
Elton Kaca
Ilektra Rizo
Migjeni
Mesues
Entela Axhami
Havzi Nela
Mesuesi
Esat Shehi
9-vjeçare Majtare
Mesues Gjeografie
Fatmira Nogu
Shkolla 9-vjecare'Genc Leka'
Fatmira Nogu
Valbona Shkëmbi Qafa
9-vjeçare " Koço Korçari "
Valbona Qafa
Marsela Peçollari
Vasil Sota
Mësues
Lumturije Shehaj
Kopesht
Mesuese
ALKETA PERCUKA
Naun Doko
Alketa Perçuka
Enxhi Sinameta
Migjeni
Migjeni
VASIJE KURTI
"Azem Hajdari" Babrru
Vasije Kurti
Rovena Çaushi
Qemal Stafa
Rovena Çaushi
Enkeljana Hashorva
28 Nentori kucove
Mesuese
Fabiola Kamenica
Petro Nini Luarasi
Mesues i gjuhes angleze.
Rajmonda Mullaymeri
Demokracia
Mësuese
Edlira Shkëmbi
9- vjeçare " Zylyftar Veleshnja"
Drejtues
Dhurata Cuka
"Ilia Qiqi" Burrel
Dhurata Cuka
Qamil Guranjaku
Qamil Guranjaku
Anila Çota
Elida Rranci
M.K Ataturk
Presidente e shkolles M.K Ataturk
Destan Ukperaj
Skenderbeu Krume Has
U barleti
Mimoza
Shkolla e mesme bujqesore"Rakip Kryeziu"
Mimoza Ajdinaj
Ornela Brahja
Sadi Nuri
Mesues
ENKELEJDA XHAFAJ
9 vjeçare"Muhamet Shehu" PPatos
Matematike
Selvi Hasa
Qatar College
Selvi Hasa /mesuese
Gjimnazi “Arberia” Bulqize
Arberia
Fllanxa Beça
Vjollca Brasha
Havzi Nela
Vjollca Brasha
Vjollca Brasha
Havzi Nela
Mesuese
Rozvana Nano
Qrmal Stafa
Mesuese
Eva Kallanxhi
9vjecare "M.E.Minarolli"
Mesuese
Eva Kallanxhi
9vjecare "M.E.Minarolli"
Mesuese
Anisa Fejzaj
Arberia2
Mesues
Sadete Memia
Mustafa Greblleshi
Mesues
Eva Kallanxhi
Muhamer dhe Esat Minarolli
Mesuese
Dashnor ÇELA
K.Kristoforidhi Tirane
Mesues
Merita Golemi
"Seit Pepa"
Punonjes Social
Lauresha Allani
Papër
Elbasan
Alketa Avari
Teknike-ekonomike
Anila Nanaj
Mirela Alla
Fiqiri Baltëza
Mësuese e matures
Sinan Skepi
Sun Languge Center, private language school
Administrator
Denisa Kulla
Gjimnazi " Skenderbeu" Maliq
Denisa Kulla
Betilda Metolli
Gjimnazi Skenderbeu, Maliq
Betilda Metolli
Klodiana Prishka
9-vjeçare “Bajram Curri”
Klodiana Prishka
Ardiana Hila
Gjimnazi privat "Ate Pjeter Meshkalla"
Ardiana HIla
Fluturie Çuka
Estref Menalla Vulcan
Mesues
Florenc Ndreaj
9vjecare lunder
Alma Kaziu
ALMA DEDA
VAHID HAKA
Alma Deda
Arnisa Dërka
Feridun Xhindoli
Mesues
Xhuliana tafani
Gjimnazi Daskal Todri Elbasan
Mesues
Mossie Gislason
Mossie Corkery
Mossie Corkery
Corkery
Mossie Corkery
Mossie Corkery
Corkery
Mossie Corkery
Mossie Corkery
Gislason
Mossie Gislason
Mossie Gislason
Andreas Dushi
Fakulteti Histori - Filologji, Dega Letërsi shqipe dhe Antropologji Kulturore, Master Shkencor
Student, Viti II
Holger Dushi
"Zemra e Krishtit"
Mësues
Luljeta Dushi
Gjimnazi privat "Atë Pjetër Meshkalla" Shkodër
Mësuese
Najda Pashaj
Ismail Qrmali
Najda Pashaj
Remzije Braqi
Medreseja “Haxhi Sheh Shamia”
Mesues
Vjollca Murataj
Sami Frasheri
Mesues
Entela Petro
Gjimnazi gjuhësor “Faik Konica”
Mësuese: Entela Petro
Marjeta Hazizi
Gjimnazi “Kostandin Shpataraku”
Afrim Qosja
Minoza Biba
"Mark Jaku" Goajn i Madh
Mesues
Xhevahir Markoçaj
"Hamdi Mansaku"
Xhevahir Markoçaj
Megi Taku
Allgjatë
Mësuese
Marina Gusho
AmaroTan
Mesues
Alkida Dërka
Flatrat e dijes
Alkida Dërka
Laurant Lamaj
Tregtare
Përfaqësues i shkollës Tregtare
Lirie Muka
Sherif Dervishi Budull Kruje
Drejtoreshe
Leonora Doçi
Gjimnazi Domje
ZVA Vore
Lauresha Shuraja
Ibtahim Hima Prush
Mesuese
Orikela Xhangarre
Rexhep Kothere
Mesues mbeshtetes
Enkeleda Morina
"Myslym Keta"
Mesuese
Gjimnazi”Arberia”Bulqize
Gjimnazi”Arberia” Bulqize
Fllanxa Beça
Naser Miftari
ShMQSh"Zef Lush Marku"
Naser Miftari
Rajmonda Mullaymeri
Demokracia
Mësuese
Matjeta Karriqi
9-vjecare " Zihni Golemi "
Mesuese Gjuhe - letersi
Matjeta Karriqi
9-vjecare " Zihni Golemi "
Mesuese
Anisa Selamaj
Gjimnazi"Adem Vrapi"
Mesuese
Liljana Nezha
Shkolla 9 -vjecare "Zigur Lelo"
Mesuese
Edlira Xhaja
DRITA ÇOMO
Edlira Xhaja
Aurela Mborja
Ajet Xhindole
Aurela Mborja
Aurela Mborja
Ajet Xhindole
Aurela Mborja
Alketa Bala
Medreseja " Haxhi Sheh Shamia"- Shkoder
Mesuese
Enarda
Arif Halil Sulaj
Mesues
Gentian Meci
9-vjecare Allambrez
Gentian Meci
Mesues
Vasil Kamami
Alma Qosja
Elketa Tonuzi
Frymë Dashurie
Elketa Tonuzi Mësuese
Arta Kruja
Ndre Mjeda ,Dajç Lezhe
Mesues
Antika Nasufi
Shkolla "Selman Meta " Berzhite
Mesues
Anila Kola
Ibrahim Muca Librazhd
Drejtues
Lorena Dorre
Arberia
Mesues
Aurora Hoxha
gjimnazi
mesuese
Albana Dapi
Tufine
Mesuese
filan fisteku
Filane Fisteku
Filani
Ornela Dedja
Gjimnazi " Fiqiri Dine"
Mesuese
Ornela Dedja
Gjimnazi " Fiqiri Dine" Maqellare
Edmir Asllani
Ahmedie Rexha
Sinan Tafaj
Ahmedie Rexha
Manuela
Sinan Tafaj
Nxenes
Merita Jata
Sinan Tafaj
nxenes
Anisa Metaj
Sinan Tafaj
Nxenes
Manuela Manuka
Sinan Tafaj
Nxenese
Anisa Guri
Sinan Tafaj
Nxenes
Zamira Gjeleshi
Gjimnazi " Fiqiri Dine " Maqellarë Peshkopi
Koordinator Projektesh dhe Mësuese e Fizikës
Maria ylli
Themistokli Germenji
Maria Ylli
Vana Todhri
Spiro Gjiknuri
Vana Todhri
Melisa Rroshi
Abdulla Keta
Nexenes
Krenar Merolli
Shushice
Krenar Merolli
Gurije Toshi
1 Maj
Mezues
Gurije toshi
1 Maj
Mesues
Lirjana Begaj
Goja e Arte
Lirjana Begaj
Dorina Marra
E bashkuar Havaleas
Zyra Kucove
Dorina Marra
E bashkuar Havaleas
Zyra Kucove
"Bardhyl Pojani" Pojan
"Bardhyl Pojani " Pojan
Oriana Gjermani
Vjollca Stèrgu
Gjimnazi"Ibrahim Hasmema"
Vjollca Stèrgu
Shkelzen ISLAMAJ
9 shtatori topojan
ShkelzenIslamaj
Enkelejda Sula
Hamit Mullisi Elbasan
Enkelejda Sula
Yllka Ramah
Kristaq Capo
Mesues
Mirsida maloku
Tomorrow's Education System
Kordinatore
Astrit Borici
Tomorrow1s Education System (TES)
Drejtues
Fatjeta Brahimi
Gjimnazi publik "Oso Kuka" Shkoder
Mesuese
Esperanca Sollaku
9 vjecare Mlize
Elbasan
Jetmir Xhixha
Rexhep Mezini
Jetmir Xhixha
Besë Pëllumbi
"Seit Can Tagani"
"Seit Can Tagani"
Besë Pëllumbi
Bese
Bese
Elona Ruko
Janaq Kilica
mesues
Albana Kurtaj
"Skenderbeu" Krumë
Gjuhe shqipe Letersi
Eliona Cani
Gjimnazi" Mustafa Kemal Ataturk"pajove
Mesues
Eliona Cani
Gjimnazi "Mustafa Kemal Ataturk"pajove
Mesues
Shkolla 9- vjeçare "Koço Korçari"
Valbona Shkëmbi Qafa
Valbona Shkëmbi Qafa
Rovena Laboti
E mesme e bashkuar ballagat
Rovena Laboti
Amalinda Kori
Qemal Stafa
Mesues
Matilda Meta
Qemal Stafa
Mesuese
Dafina Meshi
Qemal Stafa
Mesuese
Sabije Parruca
Qemal Stafa
Mesuese
Ylli Pitarka
Qemal Stafa
Mesues Ekonomi ml
Jonida Koldashi
Havzi Nela
Mesuese
Nuk e Di
Gjimnazi ‘Havzi Nela ‘ Kukes
Mesuese
Seni Cene
Themistokli Germenji
Seni Cene
Sadri Sakuta
Janaq Kilica
Nxënës
Rexhina Hoxhaj
Themistokli Germenji
Anisa
Sotir Manci
Themistokli Germenji
Sotir Manci
Myftarago
Katerina Myftarago
Katerina Myftarago
Luiza Firanj
Themistokli Germenji
Nxenesi
Entela Kuruni
“Themistokli Germenji “ Korçë
Entela Kuruni drejtor
Rosida Koci
Janaq Kilica
Firiniqi Fuli
Laureta Sinomati
TES
GEA
Eljesa Musta
Fadil Gurmani
Nxenes
Kreshnik Ndreka
Gjimnazi “Isa Boletini”, Paskuqan
Kreshnik
Rei Rada
Hermann Gmeiner
Nxenes
Patoshi
Suela Patoshi
Suela Patoshi
Jemiota Hoxha
Ajet Xhindole
Mesuese
Kamber Duka
9vjecare “Xh.Doda” Bulqize
Kamber Duka
Agron Korbi
Gjimnazi Mullet
Mesues
Xhevdet Doda Bulqizë
9-vjeçare
Lindita Kaja
Marinela Tati
Shkolla 9-vjeçare "Bedrie Bebeziqi"
Zanmira Metaj
Kozeta Disha
Gjimnazi "Arberia" Bulqize
Mesues
Majlinda Bendo
Andon Zako Çajupi
Mesues
Kamelia Bereti
“Fryme dashurie” Durres
Mesuese
Graciela Sura
Fryme Dashurie Durres
Mesuese
Alma Qosja
Vasil Kamami
Mesues
Kristina Marto
Frymë Dashurie Durrës
Mësuese
Fatmir Merkuri
Shkolla e Mesme Profeionale "Beqir Çela" Durrës"
Fatmir Merkuri
Elena Feruku
Selim Alliu
Elena Fisniku
Cuzzi
Zdi pra
Bosi nga londra
Ariola Manellari
Bardhyl Pojani
Mesuese
Klodjana Nuna
Gjimnazi "Gjergj Kastrioti Skenderbeu"
Mesuese
Edison Muhametaj
Gjergj Canco
Edison Muhametaj
Gurije Toshi
Zihni Golemi
Mesues
Vjollca Xhindoli
Gjimnazi Fiershegan
Mësuese
magdalena Imeri
Teli Ndini
Magdalena Imeri
Elona Rira
NEHEMIA
Elona Rira
Klodian Zaka
Foto Puka
Mesues
Marjeta Avdullari
Zihni Golemi
Mesuese
Mirjan Mulaj
Gjergj Canco
Nxenes
Aldo muneka
Gjergj caco
Teknik elektrik
Alessio shqemza
Gjergj Canco
Tirana
Aldo durbaku
Beqir cela
Instalim
Engjell Stoli
Gjergj canco
Adeso
Xhesika Grëmi
Gjimnazi “Sami Frashëri” Tiranë
Oficer sigurie ne shkolle
Eliza Çapja
9-vjeçare Grekan
Eliza
ARTUR OMERI
Gjergj Canco
ARTUR OMERI
Kejdi Mici
Gjergj canco
Tetis
Zenel Hsysi
Gjergj Canco
Elektroteknik
Xhuljano Laze
Shkolla Teknike Elektrike Gjergj Canco
Multimedia
Edison Kernaja
Gjergj Canco
Nxenes
ERALDA CURA
Gjimnazi " Janaq Kilica "
Mesuese Eralda Cura
Ergi Reci
Beqir Qela
Elektroaut
Safie Plaku
Gjergj Canco
Mesues
Ergi Reci
Beqir Qela
Ergi
Klejd plaku
Gjergj canco
Ca esht kjo
Rinis hoxha
Gjergj Canco
Elektrike
Joakim
Herman-Gmeiner
.
Gent Sutaj
Gjergj Canco
Gent Sutaj
Giovanni Cara
Gjergj Canco
Erion hoxha
Gjergj canco
Elektroteknike
Adriano Bukri
Gjergj canco
Eni xhogu
Preng zefi
Gjergj canco
No Caller ID
Enkeleda Lila
Shkolla Teknike Elektrike Gjergj Canco
Hedie Gjoni
Sokol kukaj
gjergj canca
Sokol babloki
mateo hysa
Gjergj canco
nxenes
orges balla
gjergj canco
orges balla
Eldis cenalia
Gjergj Canco
Gjergj Canco
Emiljano Mamica
Gjergj Canco
Emiljano
Eranda hasanbashaj
Hermann Gmeiner
Mesues
Rogert Tahiri
Teknike Elektrike Gjergj canco
Nxenes
Elsi mahmutaj
Gjergj canco
Nxensi
Redionsalaj
Shkolla teknike elektronike gjergj canco
Nxenes
Elsi Mahmutaj
Gjergj Canco
Elsi
Hedie Gjoni
Hermann Gmeiner
Hedie Gjoni
Matilda Jaupi
Syzezë
Baire Lila
Anduela Cerraga
Onufri
Mesuese
Xhoana Sinani
Sadik Stavileci
Mirela Ceca
Fatma Selimaj
Gjimnazi" Elez Isuf Ndreu"
Nendrejtoresha e shkolles
Uendi Gjika
Jorgj Dilo
Majlinda Gjika
Hedie Gjoni
Teknike Elektrike “Gjergj Canco” , Tirane
Hedie Gjoni
Greta Bicoku
Dhaskal Todri
Mesuese
Enkelejda Ademi
Nēnshkruesi i Pavarësisë Nebi Sefa
Enkelejda Koçiu
Elmira Kambo
Gjimnazi"Fuat Babani"
Drejtues
Zamira Ramaj
PinellopiPirro
Zva Fier
Shkolla e Mesme e Bashkuar, Arif Kuka Karkavec
Shkolla e Mesme e Bashkuar " Arif Kuka" Karkavec
Zv/drejtore: Zyra Kryeziu
Kejsi farruku
Beqir Cela
Saimir laci
Esmeralda Qefalia
Qemal Stafa
Esmeralda Qefalia
Kristina Trokthi
Gjimnazi Laç
Mesues
Alfio Cela
“Seit Pepa”
Florida Cela
Shkolla 9-vjeçare "Pinellopi Pirro", Fier
Pinellopi Pirro
Migena Goga (drejtor)
Sonila Halili
Kopshti Nr 3 Vlore
Mesuese
Dallandyshe Muço
Andon Zako Cajupo
Dallandyshe Muco
Natasha Xhelili
Seit Lesko Vergo
Aleksander Islami
Alfida Rira
Sali Halili
Alfida Rira
Alma Sadikaj
Petro Nini Luarasi
Alma Sadikaj
Pranvera Musta
9- vjecare „ Gjon Ndoci“ Bushat
Mesuese Biologji, Kimi
Alda Likollari
Arben Broci
Steam
Danjel Çepa
"Seit Pepa"
Dhurata Cepa
SAIMIR MUÇA
GREKAN/BELSH
MESUES SHKOLLE
Valentina Hushi
Arif Halil Sulaj
Valentina Hushi
Aurela Lukra
Gjimnazi "Fuat Babani " Bilisht
Elmira Kambo
ADI celpica
Beqir cela
Adicelpica
Rajmonda sins
Arif kuka karkavec
Mesues
Valbona Pusi
Haxhi Sheh Shamia
Valbona Pusi
Anisa Selamaj
Gjimnazi"Adem Vrapi"
Mesuese
Zinete Bejtaj
Tregtare
Mesues
Arsenida Opingari
Shefqet Shuaipi" Lumas Kucove
Mesuese
Sonila Shota
E mesme Shote Galica
Mesuese
Brunilda Cela
Arif Kuka, Perrenjas
Mesues
Mirjana Peka
Skëndërbeu
Mësues
Eltona Keçi
9 vjecare Arberia Halil
Eltona Keçi
Albana Kurtaj
Skenderbeu Krume
Mesues
Hysenj doksani
1 tik 2
Eva prenga
Eliberta Cjapi
Gjimnazi Petro Nini Luarasi
Eliberta
DRITAN SALILLARI
SHKOLLA E MESME E BASHKUAR MBRAKULL POLIÇAN
Drejtori i shkolles
ALDO HIDA
Shkolla Prefosionale beqir cela
Mesuesi
Anida Muka
Instituti “Harry Fultz”
Mesuese
Lebibe Tota
Kristo Frasheri
Mesuese
Eglantina Ballgjini
9-vjecare “1 Maji”Rashtan
Mesuese
Elmira Kambo
Gjimnazi"Fuat Babani"
Drejtues
Fatmira Merkaj
GJKP, FIER
Drejtore
Gjimnazi me Kohë të Pjesshme, Fier
0694249152
Drejtore
Marsela Mucollari
Gjimnazi Skenderbeu
Mesuese
Renata Alla
QYBRA SOKOLI
Si nxenes
Renata Alla
QYBRA SOKOLI
Si nxenes
Leonora Doçi
Gjimnazi Domje
ZVA Vore
Jesmina elezi
P
Jesmina Elezi
Kejdi Dida
Beqir Cela
..
Luan Margjoka
Beqir Cela
.
Flora. Alla
Qybra. Sokoli
Nje
Klevis kadiu
Beqir qela
.
dorjan koci
beqir çela
dorjan koci
dorjan koci
beqir çela
nxenes
Olsian kajushi
Beqir cela
Sajmir laci
dorjan koci
beqir çela
dorjan koci
dorjan koci
beqir çela
1a4
Saimir Laçi
Beqir Çela
mesues
Gjergji mile
Beqir cela profesjonale
Gjergji
Ramadan hebibasi
Beqir çela
Oldjji
Enerjeta Sallufi
22 Tetori
Mesuese matematike
Xhuliano Haxhiaj
Beqir Cela
Xhuliano
Gabriel çollaku
Beqir çela
Elektromekanik
Alban mucollari
Beqir Cela
Alban Mucollari
Enerjeta Hajderaj
Shkolla e Mesme e Bashkuar "Mustafa Kemal Ataturk"
Enerjeta Hajderaj
Alehandro Vangjeli
Beqir Cela
Fatmir Marku
Endri Kaçeli
Beqir Çela
Endri Kaçeli
Roland Ziaj
Beqir cela
Drejtori
Dorina Mamoçi
"Adem Gjeli" Fushe Kruje
Entela Çela
Ergust Hasula
"Beqir Çela"
Fatmir
Alken sinani
Beqir Çela
Alken
Erjus Hoxha
"Aleksandër Markaçini" Havaleas
Vjollca Kllapi
Brunilda Dashi
9-vjecare Rrajce-Fushe
Mesuese
Natasha Belba
Qybra Sokoli
Natasha Belba
Po
Qybra Sokoli
Natasha Belba
Po
Qybra Sokoli
Natasha Belba
"Halit Bërzeshta"
"Halit Bërzeshta"
Edukimi Fizik
Esmeralda Bukaçi
" 3 Deshmoret " Trebinje ,Pogradec
Zva Pogradec
Dhaskal Todri
Dhaskal Todri
Mesues
Erjon Bogdani
Gjimnazi " Halit Berzeshta " Perrenjas
Zv.Drejtor
Diana Kajdo
Asim Zeneli
mesues
Edlira Demiri
Partizani
Edlira Demiri
Elona Kllogjri
Halit Berzeshta
Elona Kllogjri
Artemis Toçila
9-vjeçare Grekan
Irena Elezi
Juliana Dollani
Kristaq Capo
Yllka Ramaj
Alteo gjoni
Grekan
Ms Saimir
Alteo gjoni
Grekan
Ms Saimir
Alma Luzo
E Mesme Artistike"Feim Ibrahimi" Gjirokaster
Alma Luzo
Irma Allaj
9 vjecare grekan
Mesuese
Aurela Mborja
Ajet Xhindole
Aurela Mborja
Donika rusta
9-vjecare grekan
Irena elezi
Ester xhoxhaj
Koco - korcari
Prinder
Ilfa asllani
Abdyl Paralloi
Prindi
Enerjeta Hajderaj
Shkolla e Meme e Bashkuar "Mustafa Kemal Ataturk"
Enerjeta Hajderaj
Ilfa asllani
Abdyl Paralloi
Prind
Arta kruja
Ndre Mjeda,Dajç,Lezhe
Elsa Gazulli
Borana Merxira
"Qellimi i jetes"Tirane
Mesuese edukimi fizik
Albana Dapi
9-vjecare “Tufine”
Mesuese
Marsida Vishka
Selim Alliu
Marsida Vishka
Alush Bardhi
Alush Bardhi
Orjola Idrizi
Anila Dema
Tomorrow’s Education System
Mesues
Mynyr Sula
Shkolla e Mesme e Bashkuar Bushtricë
Mynyr Sula
Erina Disho
Profesionale" Mihal Shahini "Cerrik
Erina Disho
Ilira Pali
Gjimnazi Gjuhesor Mahmud e Ali Cungu Elbasan
Mesues
Davida Pecaj
Sait Tagani-Shkoder
Punonjese social
Astrit Boriçi
Tomorrow’s Education System
Orilda Kalami
Ornela Kardhashi
"Dhaskal Todri" Elbasan
Brunilda Boriçi
Suela Patoshi
Fiqiri Kurti
Drejtori
Kol Shiroka
Shejnaze Juka
Irma Bilali
Gezime Carkanji
DERTLIU
Gezime Carkanji
Erjon Duka
Gjimnazi"Halit Berzeshta"Prrenjas
Erjon Duka
Ervin Koni
9-vjecare "Hamza Vlashi" Maminas
Ervin Koni
Kristo Selenica
Institucionet Arsimore: "Shkolla Internacional"
Kristo Selenica
Tatiana Mero
Isuf Gjata / Korce
Drejtuese
Aida Bardhaj
"Leonik Tomeo"
Nxenes
Albana Ejup
Qamil Guranjaku
Prindi
Alfio cela
Seit pepa
Florida
Anila Toto
shkolla 9- vjecare" Zihni Toska"
Anila Toto
Brikena Myftari
Leonik Tomeo
Tomorr Agalliu
Brikena Myftari
Leonik Tomeo
Tomorr Agalliu
Eno carciuu
Jorgji Dilo
Eno
Andrea tahiri
Mlize
Brunilda kotherja
Enina Hysa
Shkolla Europa,Katund i Ri, Elbasan
Mesuese
Klea ibrahim
Leonik tomeo
Zysha
Anisa mema
Jorgji Dilo
Ajna hoxha
Ensuida Selaj
"Ilia Qiqi"Burrel
Ensuida
Shkolla 9 vjecare Thanasaj.
9 vjecare Thanasaj
Malbora Ismaili
Anisa mema
Jorgji Dilo
Ajna hoxha
EMI Qosja
Jorgji Dilo
Ledi
Anisa mema
Jorgji Dilo
Ajna haxha
Anisa mema
Jorgji Dilo
Ajna hoxha
Anisa mema
Jorgji Dilo
Ajna hoxha
Emona Fingo
Jorgji Dilo
Shkolla
Anjeza Abazi
Jorgji Dilo
Shkolla Jorgji Dilo
Fatime Librazhdi
Jorgji Dilo
Fatma Librazhdi
Marjana hasalla
Jorgji Dilo
Prindi
Albana Hida
"JORGJI DILO"
Mesuese e Ciklit te ulet
Maliq Muharremi
Jorgji Dilo
Maliq Muharremi
Ada bogdani
Jorgji dilo
Nxenes
Andriola Hajdari
Gjuzaj
Rrafman Cela
Arjana Shella
Jorgji Dilo
Drejtore
Brunilda Lika
Leonik tomeo
nxenes
Zana Loku
Zana Loku
Zana Loku
Armanda Bregu
Leonik Tomeo
Tomorr Agalliu
SURILA MLLOJA
Branko Kadia
Surila Mlloja- drejtore
Manuela pura
Europa
Prindi
Egisa Ruçi
Qamil Guranjaku
Prindi Silvana Ruçi
Esmeralda malaj
Leonik tomeo
Tomorr agalliu
Fraula
Leonik Tomeo durres
Nxenes
Juljana kolgjini
Leonik tomeo
?????✨
Diamanta xheleshi
Leonik tomeo
Leonik tomeo
Klevis Rexha
Vasil Kamami, Elbasan
Klevis Rexha
Estrela Shpata
Leonik Tomeo
Arte
Xhelili
Natasha Xhelili
Natasha Xhelili
Manuela Hoxha
Leonik Tomeo
Nxenes
Evisa
Fadil Gurmani
Joana Ademi
Mariza Sulko
Leonik Tomeo
Tomorr Agalliu
Rozena gjoka
Leonik tomeo
Nxenes
Aleksandra muca
Vasil kamami
Anjeza cerri
Rajmonda Shyti
Mihal Grameno
Rajmonda Shyti
Jurgen ruci
Qamil guranjaku
Nxenes
Jurgen ruci
Qamil guranjaku
Nxenes
Dion Duka
Qamil guranjaku
1
Sonila Kabashi
Leonik Tomeo
Nxenes
Florida Kumanaku
Mihal Grameno
Florida Kumanaku
Xhoi jaupi
Leonik tomeo
Arte
Samanta Rika
Leonik Tomeo
Nxenes
Lorena Gjeçi
Lorena Gjeçi
Lorena Gjeçi
Fation Malka
Leonik Tomeo
Fation Malka
Mariza Bajramaj
Leonik Tomeo
Barie Stari
Kristiana Baci
Leonik Tomeo
Kristiana
Suela Demiraj
Leonik Tomeo
Xlc
Viola Stafa
Vjola Stafa
Vjola Stafa
Klea ibrahim
Leonik tomeo
Klea
LEONIK TOMEO
LEONIK TOMEO
Tomor Agalliu
Gjimnazi Fiershegan
Gjimnazi Fiershegan
Flori Gorovelli
Flori Gorovelli
Gjimnazi Fiershegan
Flori Gorovelli
Anduel
Europa
?
Zyra Biba
Europa
Zyra Biba
Natasha Salaj
"Jani Nushi"
Drejtori
Enola Kume
Qamil Guranjaku
Oligert Kume
Ehsen Kraja
Ismail Qemali, Shkodër
Ehsen Kraja
Alma Qosja
Vasil Kamami
Mesuese
Ehsen Kraja
Ismail Qemali
Ehsen Kraja
Mishel Hoxha
Qamil Guranjaku
Qamil Guranjaku
Jonida Basha
Ismail Qemali
Nxenes
Nonda Bulka
Nonda Bulka
Anida Hajredini
Orjola Idrizi
Alush Bardhi
Orjola Idrizi
Marsela Peçollari
Vasil Sota
Mësues
Juna Hoxha
Qamil Guranjaku
Qamil Guranjaku
Erion Muça
Universiteti Barleti
Po
Dejna Toska
Gjimnazi "Ismail Qemali "
Najda Çano
Kledisa
Qemal Haxhi Hasani
Anjeza
Valbona Stafa
Fadil Gurmani
Mesuesja
Iris Dedja
Fadil Gurmani
Nxenese
Bianka Latifi
Fadil Gurmani
Arlind Mufali
Adhurim Duraku
Fadil Gurmani
Bianka Latifi
Etmira Haxhi
Qamil Guranjaku
Etmira
Engjellushe Sula
Qamil Guranjaku
Prindi
Dila Kola
Sh.M.B.Hajmel
Drejtore
Sabrina Rama
Gjimnazi: “Ismail Qemali”
Gjimnazi
Aferdita Spahiu
Gjimnazi"Vajdin Lamaj"
Drejtues
Alketa Dino
Europa
Prindi
Sadete Mnalla
Vasil Kamami
ZA
Valentina Lamaj
Gjimnazi “Qemal Stafa”
Mesues
Luljeta Sinani
Gjimnazi 'Vasil Kamami'
Anjeza Cerri
Valentina Lamaj
Gjimnazi “Qemal Stafa”
Anglisht
Petrina Mataj
Deutsch Albaische Schule
Tik
Fjorald Mema
“Europa” Katund i Ri Elbasan
Mesues
Petrina Mataj
Petra
Petra
Anila
ShMBAllkaj
Mësuese
Valbona Subashi
Shkolla 9- vjeçare"Europa "Katund i Ri Elbasan
Valbona Subashi
elisjana bahiti
Qamil Guranjaku
prindi
Eglantina Murati
Europa
Mesues
Majlinda Ziu
Gjimnazi "Sami Frashëri" Tiranë
Drejtori: Majlinda Ziu
Maurisio Beqiri
Vasil Kamami
Nxenes
Danjel Lazi
Vasil kamami
Zysha
Eriola Zogu
Qamil Guranjaku
Anila Cota
Silva Grori
Gjimnazi Ismail Qemali
Najda Cano
Sabrina Rama
Gjimnazi “Ismail Qemali”
Sabrina Rama
Rozeta Asanbejlli
Sh.M.B Kolonje
Rozeta Asanbejlli
Danjela Kotarja
Vajdin Lamaj
Danjela Kotarja
Arbi Gremi
Qamil Guranjaku
Eliona Gremi
Raiza Xhafa
Qemal Haxhi Hasani
Raiza123
Ervina Meta
Qamil guranjku
Si prinder
Irena Shoti
Mathijs De Vreede
Individ
Selina Allushi
Gjimnazi "Ismail Qemali"
Najada Çano
Gersjan Budani
"Abdyl Paralloi"
Enkeleda Karalliu
Albjon Milori
Ismail Qemali
Kordinatorja e shkolles
Albana Gjetaj
Migjeni Mamurras
Drejtor shkolle
Rezarta Alla
Gjimnazi Isamil Qemalit
Najda pashaj
Noel Gojani
Ismail Qemali
Najda Pashaj
Esmeralda Kararaj
Flatrat e dijes
Flatrat e dijes
Rexhina Memia
Ismail Qemali
Najda Pashaj
Zef Bardhi
Ismail Qemali
Najda Pashaj
Enkelejda Koçiu
Nënshkruesi i pavarësisë Nebi Sefa
Enkelejda Koçiu
Viola Bakushi
Liri kazazi
Drejtuese e shkollës
Melisa Cenaj
Qamil Guranjaku
Uçjana Kasa
Kleona Brama
Sila Gjini
Elda Gjini
Erisa Shkurti
Vajdin Lamaj
Nxënës
Elia Kadisi
Ismail Qemali
Prinderit
Suela Banushi
Pali Dani
Arben Ndoni
Arben Ndoni
Gjimnazi Pali Dani
Drejtor
Emeli Duka
Vasil Kamami
Emeli Duka
BERGIN SHAKA
Qamil Guranjaku" Elbasan
Rigela
Marsela Hyka
Ismail Qemali
.
Manuela Gega
Çiflik
Drejtor
Ledion Pira
Vajdin Lamaj
Nxenes
Albana Janko
Gjimnazi"Ismail Qemali "
Albana Janko
Xhesika murati
Vasil kamami
Alma bullaci
Leonora Doçi
Gjimnazi Domje
ZVA Vore
Roan Lila
Qamil Guranjaku
Qamil Guranjaku
Gresilda Gjoka
Gjimnazi “ Vajdin Lamaj”
Gresilda Gjoka
Miri korra
Qemal QEMAL HAXHI HASANI
Granri roproni
Dhespina Dopi
Vasil Kamami
Biologji
Bora Lolja
Qamil Guranjaku
Qamil Guranjaku
Rexhina Sollaku
Vasil Kamami
Rexhina Sollaku
Elisa Çela
Qamil Guranjaku
Mesuese
Sindi Vrapi
Qamil Guranjaku
Aderoni
enes duraku
Qemal Haxhihasani
prindi
Enes Duraku
Qemal Haxhihasani
prindi
Enes Duraku
Qemal Haxhihasani
....
Armand Cakalli
Vasil kamami
Lenda gjuhe Italiane
Anjeza Bici
Qemal Haxhihasani 1
Mesuese
Romelda Hida
9-vjeçare "Qamil Guranjaku
Anila Çota
shpëtim llapushi
"Adem Krasniqi"
Drejtyes
Ersian Luli
Vasil kamami
Aurora Bardhi
Enver
Enver
Enver
Ines Cullhaj
Qamil guranjaku
Fariona Blushi
Fariona Bilushi
Qamil Guranjaku
Qamil Guranjaku
Anjeza Çerri
Vasil Kamami
Anjeza Çerri
Manjola Jorgo
"Adem Alushi"Lulëzim Memaliaj
Mësues
Irena Gjini
Fiqiri Kurti
Irena Gjini
Suela Patoshi
Fiqiri Kurti
Irena Gjini
Qamil Guranjaku
Qamil Guranjaku
Anila Çota
Elsa Dulja
Shkolla 9-vjecare Mlize
Elsa Dulja
Elsa Dulja
Shkolla 9-vjecare Mlize
Nxenes
Inaida Jançe
Qamil Guranjaku
Mamaja
Eva Musai
Sul Misiri
Mesuese
Arlind Mufali
Fadil Gurmani
Drejtori
Mentor Cako
Qamil Guranjaku
Elvira Cako
Klodiana Poroçani
Qamil Guranjaku
Arsim fillor
Nurije shako
Mlize
Nora
Eva Tashi
Shkolla 9-vjecare Mliz
Eva
Eva Tashi
Shkolla 9-vjecare Mliz
Eva
Dorinaroci
Abdyl Paralloi
Prindi
Alvi sina
Seit pepa
Alvisina
Rigers Xhaferri
Qamil Guranjaku
Gersi
Asja Zadija
ABDYL PARALLOI
Asja Zadija
Brunilda Greca
Shkolla "Mlize"
Brunilda Greca
Majlinda Dauti
"Naim Frashëri " Elbasan
Mësues , Elbasan
Elda Dermyshi
Ahmet Dakli
Elda Dermyshi
Viola Leka
Qamil Guranjaku
Marjola Pulaku(mesuesi kujdestar)
Elsa Dulja
Shkolla 9-vjecare Mlize
Nxenes
Elsa Dulja
Shkolla 9-vjecare Mlize
Nxenes
Enkelejda Karalliu
Abdyl Paralloi
Darina Vorfi
Ergi Kola
Qamil Guranjaku
Prindi
Ollga Sulovari
Mlize
Mesuese
Eva Tashi
Shkolla 9-vjecare Mliz
Eva
Anter Tabaku
Shkolla 9-te vjeçare:"Qamil Guranjaku" Elbasan
Mami i Anterit
Seit Pepa
Seit Pepa
Silva Jani
Haris Mullisi
Abdyl Paralloi Zva Elbasan
Prindi
Alma Qarri
Jeronim De Rada
Mesues
Rexhin vincani
Hajdaran
Mesues
Alush Lleshanaku
Alush Lleshanakj
Drejtori i shkollës
Leo Toci
Shkolla 9-vjecare Mlize
Nxenes
Florenca Dervishi
Qamil Guranjaku
ZVA El
Uenda Lala
Qamil Guranjaku
Mirela Delimeta
Majlinda Salla
Qamil Guranjaku
Prind
Ali Hoxhaj
'Alush Lleshanaku" Bradashesh
Mesues
Ali Hoxhaj
'Alush Lleshanaku" Bradashesh
Mesues
Alketa Ferhati
Qamil Guranjaku
Alketa Ferhati
Lirie Bahja.
Shkolla 9-vjecare Alush Lleshanaku.
Mesues
Shkolla 9-vjrcare Hajdaran Elbasan
Riza Salla
Blerina Dollani
Mirela Bishqemi
9 vjecare Mlize
Mirela Bishqemi
Alketa Ferhati
Qamil Guranjaku
Mesuese
Denada Zyma
Qamil Guranjaku
Mesuese
Olsa Isaraj
Qamil Guranjaku
PRIND
Majlinda Pëllumbi
9-vjecare “Abdyl Paralloi” Elbasan
ZVA Elbasan
Gentiana Kaculi
Abdyl Paralloi
Mesues
Krenar Merolli
Shkolla 9 Vjeçare Shushice, Elbasan
Krenar Merolli
Brumilda Kotherja
Mlize
Brunilda Kotherka
Shkolla *Jeronim De Rada *Elbasan
Shkolla *Jeronim De Rada *
Drejtore e shkolles
GRISELDA DAKA
“Abdyl Paralloi “
Mesuese e Kl. 4
Irena Tafani
Naim Frasheri
Drejtore
Darina Vorfi
Abdyl Paralloi
Drejtor
Albana Bylyku
Qamil Guranjaku
Anila Çota
Anduela Skenderaj
Gjimnazi “5Tetori” Kucove
Mesuese
Miranda Kolldani
Babe Dude Karbunara
Elidon Mema
Klodiana Koxha
Dhora Leka
Klodiana Koxha
Arta Shehu
Qemal Stafa
Mesuese
Facaj
Margarita Facaj
Margarita Facaj
Saimir Muça
9 vjecare Grekan Belsh
Saimir Muça
Anxhela Gjana
Havzi Nela
Vjollca Gashi
Zana Gjekaj
Gjimnazi "Sabah Sinani" Puke
Mesuese
Klotilda Hoxha
Sinan Tafaj
Mesuese
Klodiana
Sami Frasheri
Kordinatore
Arbionela Toli
Shkolla per TIK “Hermann Gmeiner”
Hedie Gjoni
Inmerida Peposhi
Hermann Gmeiner
Drejtori
Redian Budani
Abdulla Keta
Redi
Andrea Osmani
Abdulla keta
Enilda
Ergi Shehu
Hermann Gmeiner
Ergi
Sadina Husha
Abdulla Keta
.
Flori cela
Abdulla keta
Ardita gjini
Gea Kurti
Abdullah Keta
Shkolla abdullah keta
Ergita Kurti
Abdulla Keta
Nxenese
Krenar Murataj
Abdulla Keta
Krenar Murataj
Alesja Meta
Abdulla Keta
Alfred Meta
Daniela Shehi
Abdulla Keta
Daniela
Manjola Daulle
Petro Nini Luaradi
Manjola Daulle
Teuta Braçaj
Petro Nini Luarasi
Drejtore
Mira Kotobelli
Sinan Tafaj
Klotilda Hoxha
Olsi Cufi
Liria
Olsi Cufi
Jetmira Bedalli
Xhemal Janca Gjergjan
Mesuese e shkences
Lule Kastrati
Sahit Gega Brekije
Shkelzen Islamaj
Ermal allaraj
9 vjecare Turaj
Shkelzeni Islamaj
Ermal allaraj
9 vjecare Turaj
Shkelzeni Islamaj
Vojsava Grosha
Shkolla 9-vjecare Qazim Shehu Shtiqen
Mesues
Burbuqe Peçanka
9-Shtatori Topojan
Shkelzen Islamaj
Selim Sulmataj
Shkolla e mesme e bashkuar Shemri, Kukes
Agim Muslija
Arsen Perzhita
"9-Shtatori"-Topojan
Shkelzen Islamaj
Qemal Kola
Topojan
Shkelzen Islamaj
Gjimnazi "Asim Zeneli"
"Asim Zeneli"
Fatmira Bozho
Urim Rama
"9 Shtatori" Topojan
Shkëlzen Islamaj
Shkelzen ISLAMAJ
9 shtatori Topojan
Shkelzen islamaj
Desela Nuredini
Gjimnazi " Asim Zeneli"
Desela Nuredini
Diana Kajdo
Asim Zeneli
mesues
??????? Dema
“Elmaz Ademi”
Mesuese
Ardit Islamaj
9-vjeçare Turaj
Shkelzen Islamaj
Hasim Allaraj
Turaj
Shkelzen Islamaj
Fitore Cenaj
ImerMata Zapod
Albert Muja
Edlira. Demiri
Partizani
Edlira. Demiri
Brunilda Dema
Elmaz Ademi
Mësuese
Arsen Perzhita
"9-Shtatori "-Topojan
Shkelzen Islamaj
Erjona Stanishja
Shkolla e Mesme e Bashkuar "Shishtavec" Kukës
ZVAP
Nuhi Matmuja
E mesme e bashkuar "9 Shtatori"Topojan
Shkelzen Islamaj
Burbuqe Peçanka
9-Shtatori Topojan
Shkelzen Islamaj
Enver Toçilla
Shishtavec
Mësues Gjuhë Letërsi
Erzen Xhahu
Shkolla e Mesme e Bashkuar Shishtavec
Mësues: Gjuhë e Huaj Anglisht
Talent Seferi
Shishtavec
Drejtor
Mirat Islamaj
Sahit Gega
Mirat Islamaj
Mynyr Sula
Shkolla e Mesme e Bashkuar Bushtrice
Mynyr Sula
Gjimnazi "Asim Zeneli"
Gjimnazi "Asim Zeneli" Gjirokaster
Alma Malaj
Klodjana Nuna
Gjimnazi "Gjergj Kastrioti Skenderbeu"
Klodjana
Nr.1
Jopublike Nr.1
Malvina Rista
Teodorti xhai
Andon zako cajupi
Dori
EVIS BEHRI
Seit Tagani
Evis Behri
Rovena Laboti
E mesme e bashkuar ballagat
Rovena Laboti
Besë Pëllumbi
"Seit Can Tagani"
Besë Pëllumbi
Julita Bimbli
Shkolla e mesme profesionale TIK, Korce
Julita Bimbli
Korab Aliaj
Havzi Nela Kukes
Korab Aliaj
shqipe muja
shaban murati
mesues
Marjan Qeseri
Pashko Vasa Shkoder
Lindita Lohja
Marjan Qeseri
Pashko Vasa Shkoder
Lindita Lohja
Gentian Baculi
Agim Tafili
Mesues
Robert Gjedia
Universiteti "Barleti"
Departamenti i Shkencave te Edukimit dhe Trajnimit Profesional